Balayı Villaları

Balayı Villaları

En özel günlerinizin başlangıcı'da size özel villalarda olsun

İskandinav kültüründe "hjunottsmanathr" olarak geçen, dinlenme ve beraber geçirilen ilk ay. Diğer kabilelerden kaçırılan birçok gelin, ailesi takibi bırakana ya da gelin hamile kalana kadar "kaçma" ya da "saklanma" anlamında kullanılır. Bu bağlamda "hjunottsmanathr" kelimesinin her ne kadar "honeymoon" yani "balayı" kelimesinin kökeni olduğu düşünülse de, daha ziyade "elope" kelimesi yan "evlenmeden gizlice kaçış" anlamına geldiğini söyleyebiliriz. :)

Balayı Villaları

Özellikle son yıllarda artan bir popülariteye sahip olan villada tatil kavramı balayı çiftleri için de oldukça tercih edilen bir seçenek olmuştur. Hayatınızın en özel tatilini daha da özelleştirmek için havuzu ve bahçesi sadece size ait olan balayı villalarında konaklamak tatilinizi daha da anlamlandıracaktır. Her zaman kendinize ait olan bir alanda özgürlüğü daha yakından hissedersiniz. Buradan yola çıkarak havuzu ve bahçesi korunaklı sadece size ait olan bir villada tatilinizi geçirmek mükemmel hatıralarla dolu bir tatili geride bırakmanızı sağlayacaktır. İster muhafazakar bir aile olun isterseniz normal herkesin kendisine ait özel bir alanı olması hoşuna gidecektir.

Balayı villalarında diğer villalardan daha farklı bir konsept oluşturularak balayı çiftleri odaklı seçimler yapılmaktadır. Tatilde de evinizdeki rahatlığı aratmayacak şekilde ince detaylarla düşünülerek hazırlanmış villalarda tatilinizi daha da anlamlandırabilirsiniz. Birçok tatil seçeneği olsa da otellerdeki yoğunluktan ve ortak kullanım alanlarından uzaklaşmak villada konaklamak tatil anlayışınızın kökten değişmesini sağlayacak. Diğer tatil seçeneklerinde kendinize özel bir alanınız olmamakla birlikte birçok insanın kullandığı havuzu kullanmak bile balayı çifti olarak rahat hareket etmenizin önüne geçecektir.

Balayı villalarında kendisine özel jakuzi, ısıtmalı-ısıtmasız yüzme havuzu seçenekleri, kapalı-açık yüzme havuzu gibi seçenekler bulunmakta olup her mevsim balayı tatiline uygun villalardır. İster yaz ayına ister kış ayına denk gelsin tatiliniz her durumda havuz keyfi yapabilirsiniz. Sadece bu seçeneklerle de sınırlı değil üstelik. Yatak odasında havuzu olan ve havuz keyfinizi odanızda da sürdürebileceğiniz seçeneğe sahip balayı villaları da bulunmaktadır.

Doğanın huzur dolu kollarına kendisini bırakmak isteyen çiftler için doğa içerisinde konumlandırılmış villa seçenekleri, Akdeniz’e gözlerini açmak isteyen çiftler için deniz manzaralı villa seçenekleri bulunmaktadır. Her şeyiyle hazır ve her isteğe cevap verebilecek konseptte ve mimari yapıda olan balayı villaları arasından siz de seçim yapabilir tatilinizi en özel dakikalarla geçirebilirsiniz.

**Size daha iyi hizmet verebilmemiz için Lütfen yorum yapın...