Kalkan Gezi Rehberi

Kalkan Gezi Rehberi

Kalkan Nerede, Nasıl Gidilir ? Kalkan hakkında her şey.

Eski adı Kalamaki olan Kalkan, Antalya'nın batısında, Kaş'a bağlı turistik bir mahalledir. Deniz ve doğanın iç içe girdiği, mimari yapısı ve kent dokusu, beyaz boyalı eski evleri, dar temiz sokakları, her pencereden her kapıdan sarkan rengarenk çiçekleriyle tipik bir Akdeniz kasabasıdır.

Çocukların Hak Ettiği Tatil

Çocukların Hak Ettiği Tatil

Çocuklara Uygun Kiralık Villalar

Tek çocuklu veya kalabalık bir aile tarafından kiralanabilecek şekilde sunulan kiralık yazlık konutlarda bütçe çoğu zaman tatil köyleri ve pahalı yazlık otellere göre çok daha uygun rakamlar oluşturmaktadır. Bu sayede çocukları için özel bir tatil programı planlayan her ebeveyn değişen ödeme koşullarıyla bu konutları Mavillam sayesinde en üst standartlar ile kiralayabilir.

Deniz Manzaralı ve Ekonomik Kiralık Villalar

Deniz Manzaralı ve Ekonomik Kiralık Villalar

Deniz Manzaralı Villalarda Fırsatlar

Deniz manzarasına sahip, özel havuzu bulunan ve tamamen konforlu bir şekilde döşenmiş bir villada tatil yapmak için genellikle yüksek bir bütçeyle rezervasyon yaptırmanız gerekebilir. Ancak Mavillam her bütçeye hitap edecek bir hizmet yapısına sahip olduğu için ekonomik kiralık villa seçenekleri sayesinde de deniz manzarasında istediğiniz tatili bütçenize uygun şekilde yapma fırsatı sunmaktadır.

Kiralık Villada Tatil

Kiralık Villada Tatil

Kiralık Villa Seçimlerinde Neye Dikkat Edilmelidir?

Günümüzde ülkemizin ekonomik koşullarına bakıldığında, birçok aile tatil yapmak için ailesinin yanına gitmeyi veya memleketinde zaman geçirmeyi tercih etmektedir. Bazı aileler ise günübirlik veya birkaç kısa günlük otel tatilleri ya da plaj tatillerini tercih etmektedir. Ancak doğru bir ekonomik tercih yapılması ile birlikte Mavillam sayesinde kiralık villa seçeneklerini değerlendirmek de mümkün olabilir.

Konaklamada Alternatif - Kiralık Villalar

Konaklamada Alternatif - Kiralık Villalar

Konaklamada En Özel Alternatif Kiralık Yazlık

Kendinizi evinizdeymiş gibi hissettirecek villa konaklama türü, tamamen özgürlük manasına gelmektedir. Otellerde olan katı kurallarla değil, daha özgür bir tatil. Kargaşa içinde değil, size özel bir ortam içinde dinleneceksiniz.

Tatil Rezervasyonlarında Kiralık Villa Avantajları Nelerdir?

Tatil Rezervasyonlarında Kiralık Villa Avantajları Nelerdir?

Tatil Avantajları ve Tercihler

Yaz tatili veya ara tatiller gibi dönemlerde sorunsuz bir tatil programı hazırlamak için öncelikle konaklama rezervasyonlarına dikkat etmek önemlidir. Konaklama rezervasyonu gerçekleştirirken birçok kişi oteller ve tatil köylerini tercih etse de bugün firmamız sayesinde kiralık villa avantajlarından yararlanma imkanınız da bulunmaktadır.

Deniz Manzaralı Villalar

Deniz Manzaralı Villalar

Deniz Manzaralı Kiralık Villalar İle Akdeniz'in Keyfi Bir Başka

Tatilinizi daha anlamlı bir hale getirebilmek için konaklama gerçekleştirdiğiniz yerde denizin yanı başında olmanısı ve bu keyfi yaşamanız önemlidir.