Fethiye Gece Hayatı ve Lezzet Durakları

Fethiye Gece Hayatı ve Lezzet Durakları

Fethiye'nin farklı bölgelerindeki en popüler restoranlar ve barlar

Fethiye bölgesi Türkiye'nin güneybatısında, Muğla ilinin bir ilçesidir ve Akdeniz'in turkuaz sularına ve güzel kumsallarına sahiptir. Fethiye bölgesindeki yerler hakkında bilgi verebilirim.

Kalkan Gece Hayatı ve Lezzet Durakları

Kalkan Gece Hayatı ve Lezzet Durakları

Kalkan’daki en popüler teras restoranlar ve barlar.

Kalkan, Türkiye'nin güneybatısındaki Antalya iline bağlı bir turistik kasabadır. Kalkan, harika bir tatil geçirmek için güzel plajları, restoranları, barları ve tarihi yerleriyle ünlüdür. Kalkan'da birçok restoran ve bar bulunmaktadır, ancak bazıları diğerlerinden daha popülerdir. Bu yazıda, Kalkan'daki en iyi restoranlar ve barlar hakkında konuşacağız.

2023 Resmi Tatiller

2023 Resmi Tatiller

2023 Bayram Tatillerinde Nereye Gidilir?

Yorucu bir dönemin ardından bayram tatili yaklaştığında "Bayram tatilinde nereye gitsek?" sorusu çoğumuzun aklını meşgul eden bir soru. Bayram tatilleri, yurt dışı ziyaretleri için yeterli uzunlukta olmadığı için bu fırsatı yurt içinde değerlendirmenizi öneriyoruz. Bayram tatillerini bir dinlenme fırsatına çevirmek isteyen misafirlerimiz aileleri ile birlikte Kaş, Kalkan ve Fethiye gibi bölgeleri tercih edebilirler.

Unutulmayacak Balayı Tatili

Unutulmayacak Balayı Tatili

Balayı villaları çiftlerimiz için özel hazırlanıyor

Mavillam, villa kiralama hizmetlerinde yılların tecrübesi ile birlikte her kitleye hitap eden bir yapı ile farklı özelliklerde ve bütçelerde konutlar sunmaktadır. Bu konut seçenekleri içerisinde özellikle yeni evli çiftler için düğün sonrası muhteşem bir tatil açısından seçilebilecek balayı villaları her zaman yer almaktadır.

Havuz terası dışarıdan görünmeyen  kiralık muhafazakar villalar

Havuz terası dışarıdan görünmeyen kiralık muhafazakar villalar

Muhafazakar villa seçeneklerinin farkı

Bugün birçok aile mütedeyyin yapısı nedeniyle tatil gerçekleştirirken yabancı gözlerin kendisinden uzak olmasını ve mahremiyetini korumak istemektedir. Bu durumda tatil yapılacak alanın özel bir şekilde seçilmesi, örneğin muhafazakar villa gibi bir seçim yapılması gerekir. İşte bu nedenle Mavillam sizler için muhafazakar yapılı yani havuzu ve bahçesi dışarıdan görünmeyen bu evleri özel bir liste halinde sunulmaktadır.

Konforu içinde barındıran özel havuzlu kiralık villalar

Konforu içinde barındıran özel havuzlu kiralık villalar

Özel havuzlu villa alternatifleri nelerdir?

Villa, Antik Roma zamanlarından bu yana şehir dışında yer alan kır ve tatil evi olmak ile birlikte genellikle yüzmek için kendi alanına sahip bir konut tipi oluşturmaktadır. Yani günümüzde de kiralık olarak seçebileceğiniz Mavillam özel havuzlu villa çeşitleri, bu kategoride net bir şekilde tanımı karşılayan bir yapıya sahiptir. Çünkü firmamızın sunduğu her villa, kendine ait havuzu ile tatilinizi daha özel ve keyifli bir hale getirmektedir.

Ailenizle birlikte villa tatili

Ailenizle birlikte villa tatili

Lüks ve manzaralı villalarda unutulmaz tatil anıları

Yaz tatilinin yaklaştığı dönemlerde veya tam tersi güzel bir kış tatili yapmak istediğiniz dönemlerde, aileniz için yine güzel bir sürpriz hazırlamak isteyebilirsiniz. Bu durumda daha önce defalarca gerçekleştirdiğiniz tatil köyü veya otel tatilleri yerine farklı bir seçim olarak villa kiralama hizmeti almayı gözden geçirebilirsiniz. Çünkü bir villada tatil yapmak, tamamen size ait bir konutta en üst konfora ulaşma gibi birçok fırsat sağlayacaktır.