Korunaklı Tatil Villası Ne Demek?

Korunaklı Tatil Villası Ne Demek?

Korunaklı Tatil Villası Ne Demek? Nasıl Tasarlanıyor?

Korunaklı Tatil Villaları

Basitçe izah etmek gerekirse, korunaklı tatil villası terimi, giriş katı ve (varsa) yüzme havuzu çevre duvarları ile dış dünyadan ayrılmış villalara verilen isimdir. Normal şartlar altında, bu düzeyde bir koruma elde edebilmek için şehir merkezinden uzak ve çevrede trafiğin bulunmadığı villalar tercih etmek gerekir. Oysa korunaklı tatil villası, şehrin tam merkezinde dahi meraklı gözlerden daima uzak kalmanızı sağlar. Bu tipteki villaları çevresi baştan sonra yüksek duvarlar ile çevrilmiş müstakil konutlar olarak düşünebilirsiniz. Yüzme havuzları daima giriş katında olduğu için, bu duvarlar sayesinde dışarıdan hiçbir şekilde görülemez. Dolayısıyla dilediğiniz gibi yüzmeniz, güneşlenmeniz ve havuz başında keyifli bir zaman geçirmeniz mümkün olur.

Meraklı Gözlerden Uzak

Bu koruma, korunaklı tatil villalarının giriş katları için de geçerlidir. Örneğin terasınızda oturup keyifli bir akşam yemeği yiyebilir ve birkaç adım ötenizde yüzlerce insan olsa bile kendinizi dış dünyadan tamamen soyutlayabilirsiniz. Sanılanın aksine, korunaklı villalarının duvarları “çit” değildir. Kullanılan tasarıma göre, beton, ahşap veya başka bir materyalden imal edilmiş olabilir. Ancak hangi materyal kullanılmış olursa olsun, ortak bir noktaları vardır: Dışarıdan içeriyi hiçbir surette göstermezler. Ortalama bir insan boyundan çok daha yüksek oldukları için, duvarın hemen yanında duran biri dahi içeriyi göremeyecektir.

Site İçinde Bile Eşsiz Koruma

Bu koruma, sadece villanın etrafındaki insanları değil, komşu binaları da kapsar. Korunaklı tatil villalarının bir kısmı kendi özel sitelerinin içindedir ancak buna rağmen hiçbir komşunuzla yüz göz olmanız gerekmez. Duvarlar villanın etrafını tamamen çevreler ve hem site içinden, hem de dışından görünmenizi engeller. Mavillam tarafından sunulan korunaklı tatil villalarının bir avantajı daha vardır: Özel tasarlanmış koruma duvarları sayesinde, eşsiz manzaranız hiçbir kesintiye uğramaz. Diğer bir deyişle, dış dünyadan tamamen soyutlanmış olsanız dahi muhteşem deniz veya doğa manzarasının keyfini çıkarmaya devam edebilirsiniz. Korunaklı tatil villalarımız, ya inşaat aşamasında korunaklı olacak şekilde tasarlanmış ya da sonradan çevreleri duvarlar ile kapatılmıştır. Ancak tasarımı nasıl yapılmış olursa olsun, her halükarda hem muhafazakâr aileler ve hem de yalnız kalmak isteyen tatilciler için tam ve kesin bir koruma sağlayacaklarını taahhüt ederiz. Mavillam korunaklı tatil villaları, ister balayında isterseniz de rahatsız edilmek istemediğiniz bir tatilde olun, ihtiyaç duyduğunuz gizliliği mükemmel bir şekilde sağlayacaktır.

Özellikle balayı dönemi için müstakil tatil villaları mükemmel bir seçenektir: Evliliğinizin bu özel dönemini baş başa geçirir, dilerseniz dış dünyadan tamamen soyutlanabilirsiniz. Ancak müstakil tatil villalarının size tüm bu avantajları sağlayabilmesi için korunaklı olması gerekir. Sanılanın aksine, korunaklı tatil villası sadece muhafazakâr ve mutaassıp aileler tarafından tercih edilen bir hizmet türü değildir. Alışkanlıklarınız ve dünya görüşünüz ne olursa olsun, korunaklı tatil villalarını tercih edebilirsiniz.

**Size daha iyi hizmet verebilmemiz için Lütfen yorum yapın...