Hakkımızda

Mavillam, Türkiye'nin birçok farklı bölgesinden yüzlerce özel havuzlu villayı ve tatil evini sizlerle buluşturur. USLU HAN TASARIM LTD. ŞTİ.'nin tescilli bir markası olan Mavillam sadece seçkin evlerin yer aldığı ve güvenli zeminde kiralama yapmanızın sağlandığı özel bir plâtformdur. TURSAB üyesi olarak hizmet sunan firmamız Mavillam Turizm adı ile yasal bir seyahat acentasıdır.

Sıradan ve alışılmış tatil anlayışından sıkılan, daha özel bir deneyim arayan tüm misafirlerimize isteklerini karşılayabilecek seçenekler sunar. Aileler, balayı çiftleri, geniş arkadaş grupları ya da lüks bir tatil deneyimi arayan misafirlerimiz için yüzlerce seçkin villaya saniyeler içerisinde ulaşma olanağı sunar. Aynı zamanda geliştirilmiş destek sistemi ve eğitimli personel yapısı ile tüm bu araştırma, kiralama, sonrası süreçlerde kesintisiz destek sağlar.

FİRMA BİLGİLERİMİZ

Firma Adı: USLU HAN TASARIM LİMİTED ŞİRKETİ
Vergi Daresi: KAŞ
Vergi Numarası: 895 040 4585
Kalkan Ofis: Kalkan Mahallesi, Demokrasi Caddesi, No:1 - Kaş/Antalya

TURSAB Belge Numarası: 12404
Acenta Adı: MAVİLLAM TURİZM
icerik
icerik
Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayarak Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz

Anasayfa

Hesap

İletişim

Menu