Hakkımızda

Mavillam, Uslu Han Tasarım Ltd. Şti bünyesinde tescilli bir markadır. Türkiye ve dünyanın birçok farklı ülkesinden vatandaşlara villa kiralama hizmetleri sunmaktadır.

2007 yılından beri bölgede inşaat ve turizmde aktif rol almakta ve villa kiralama hizmetleri konusunda seçkin özelliklere sahip konutlarla birlikte, güvenilir ve sorunsuz bir hizmet yapısı da sunmaktayız. Kalkan, Kaş ve Fethiye gibi popüler yerlerde binlerce farklı özel havuzlu, deniz manzaralı jakuzili, kapalı havuzlu, muhafazakâr villalar ile çalışmaktayız.

 

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TURSAB) üyesi olarak yasal bir seyahat acentesi olarak hizmet vermektedir. 12404 TURSAB belge numarası ile ön rezervasyonlu villa kiralama hizmetleri sağlamaktadır. Bu sayede müşterilerimize güvenli ve yasal villa kiralama hizmetleri sunmaktayız.

Mavillam Turizm, merkezi Antalya'nın Kaş ilçesi Kalkan Mahallesi'nde bulunmakta olup,

Firmamızın müşteri temsilcileri yılın 365 günü boyunca hizmet vermektedir. Profesyonel personel yapısı sayesinde, villa kiralama hizmetleriniz sorunsuz bir şekilde yürütülmektedir.

 

FİRMA BİLGİLERİMİZ

Firma Adı: USLU HAN TASARIM LİMİTED ŞİRKETİ
Vergi Dairesi: KAŞ
Vergi Numarası: 895 040 4585
Kalkan Ofis: Kalkan Mahallesi, Demokrasi Caddesi, No:1- Kaş/Antalya

İnternet Sitesi: www.usluhantasarim.com

TURSAB Belge Numarası: 12404
Acenta Adı: MAVİLLAM TURİZM

icerik
icerik

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayarak Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz


Anasayfa

Sana özel

İletişim

Menu