Hakkımızda

Türkiye'nin Villa Portföyü

Mavillam, Türkiye'nin dört bir tarafında yer alan muhteşem bir portföye sahip olarak çok uzun yıllardır siz değerli Türk halkına ve dünyanın birçok farklı ülkesinden vatandaşlara villa kiralama hizmetleri sunmaktadır. Çok özel bir kiralama hizmet yapısına sahip olan firmamız, sizlere Akdeniz ve Ege sahillerinde binlerce farklı özel havuzlu, deniz manzaralı veya ekstra özellikli villa ve tatil evlerini bir arada sunmayı amaçlamaktadır.

Mavillam, günümüzde Türkiye'nin sayılı acente yapılı firmalarından biri olarak Uslu Han Tasarım Ltd. Şti. bünyesinde tescilli bir marka olarak kurulmuştur. Bu marka bünyesinde sadece seçkin özelliğe sahip konutlar ile kiralama hizmetleri verilirken, tüm kiralama işlemlerinde de güvenilir ve sorunsuz bir hizmet yapısı yer almaktadır.

Firmamızın hizmet mantığı çerçevesinde platformumuz TURSAB üyesi konumda hizmet verdiği için yasal bir seyahat acentesi olarak sizlere Antalya'da Kalkan, Kaş, İslamlar, Patara gibi önemli bölgelerde ve Muğla'da ise Fethiye, Dalyan ve Dalaman gibi noktalarda villa kiralama hizmetleri sağlamaktadır. Aslında buna ek olarak yine Antalya'da başka noktalarda da verilen hizmetlerimiz yanında Yalova'da Selimiye, İstanbul'da Şişli ve Sakarya'da Sapanca gibi farklı bölgelerde de villa kiralama avantajlarımız yer almaktadır.

Klasik bir şekilde uzun yıllardır tercih edilen tatil bölgelerindeki konaklama işletmelerinden alınan hizmetler yerine ev konforunda ve eksiksiz bir tatil deneyimi açısından Mavillam Türkiye'de tatilin yapısını değiştiren bir hizmet mantığı sağlamıştır. Bu hizmet mantığında çocuklu aileler, muhafazakar aileler, balayı çiftleri veya kalabalık gruplar kendi grup yapılarına uygun olarak lüks tatil deneyimi için villa seçimleri yapabilmektedir.

Merkezi Antalya'nın Kaş ilçesi Kalkan Mahallesi'nde bulunan Mavillam Turizm, 12404 TURSAB belge numarası ile birlikte tamamen güvenilir yapısında sizlere ön rezervasyonlu bir şekilde villa kiralama hizmetleri sağlamaktadır. 365 gün müşteri temsilcilerimiz ile kurabileceğiniz iletişimler bağlamında profesyonel personel yapısı ile kiralama hizmetlerinizi sorunsuz bir süreç halinde rahatlıkla yürütebilirsiniz. 

FİRMA BİLGİLERİMİZ

Firma Adı: USLU HAN TASARIM LİMİTED ŞİRKETİ
Vergi Daresi: KAŞ
Vergi Numarası: 895 040 4585
Kalkan Ofis: Kalkan Mahallesi, Demokrasi Caddesi, No:1 - Kaş/Antalya

TURSAB Belge Numarası: 12404
Acenta Adı: MAVİLLAM TURİZM
icerik
icerik
Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayarak Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz

Anasayfa

Hesap

İletişim

Menu