Havuz Terası Dışarıdan Görünmeyen Kiralık Villalar

Muhafazakâr Tatil Villaları

Muhafazakâr tatil veya İslami tatil denince akla ilk gelen şeyler müstakil villa ve korunaklı bir havuzdur.  Yabancı gözlerden uzak rahat hareket etmek için ideal bir seçenektir. Bununla birlikte yaz mevsiminde güneşin tadını çıkarmak, bol bol D vitamini almak da çok önemli.   

Muhafazakâr İslami Tatil” derken her bir aile bireyinin rahat edeceği, yetişkin kadın ve erkeklerin kendilerine özel alanlarında keyifle güneşlenirlerken çocukların da sıkılmayacağı, temiz, yeni ve lüks eşyalarla donatılmış bir tatil villasından bahsediyoruz! :) Nerede öyle tatil, nerede öyle villa diyebilirsiniz! :) Mavillam’da biz bu anlayışa uygun villaları tatiliniz için organize ediyor, tatiliniz boyunca rahat edebilmeniz için gereken desteği sağlıyoruz. Antalya Kalkan, İslamlar, Üzümlü ve Sarıbelen’deki birbirinden farklı boyut ve tarza sahip villaları sizin için derledik.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayarak Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz

Anasayfa

Hesap

İletişim

Menu