İlan No: MAV00424

Villa Seboş

Kalkan'da Deniz Manzaralı Muhafazakar Kiralık Villa

Antalya / Kalkan / Kördere

Deniz Manzaralı Merkeze Yakın Muhafazakar Villa Kalabalık Gruplara Uygun


Kiralık Yazlık Villa Seboş


Kalkan‘ın Kördere mevkisinde yer alan konumuyla size eşsiz panaromik bir deniz manzarasıyla beraber, yüksekliği ile merkezin gürültüsünden uzak konumuyla sizlere eşsiz tatil imkanı sunmaktadır. Havuzu dışarıdan gözükmeyen bu villamızın havuz alanı, masa tenisi, köşkü ve üzüm bağlarıyla siz misafirlerimizin rahat bir tatil geçirmesini sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. 6 yatak odası ve her yatak odasında ebeveyn banyosu olan villamızın; 2 yatak odasında ikişer adet tekli yatak ve 4 yatak odasında da çift kişilik yatak vardır. Tüm ev araç ve gereçleri tamamen düşünülmüş ve yerleştirilmiştir. Ayrıca tatil villamız da bluetooth ses sistemi mevcuttur. Konumu ile merkeze araçla 3 dakika mesafede olan bu villamıza yürüme mesafesinde marketler mevcuttur. 


Not: Evcil hayvan kabul edilmemektedir. ( Kafes hayvanları hariç )

Önemli Bilgiler: İnternet , su , gaz , elektrik ücretleri fiyata dahildir. Görevliler tarafından düzenli olarak havuz ve bahçe bakımı günde bir kez düzenli olarak yapılmaktadır. Kiralamış olduğunuz villa girişte temiz olarak teslim edilmekte ve haftada bir kez temizlenir. Ekstra temizlik , havlu , kiralık araç , sağlık ve sigortalar fiyata dahil değildir. Tatil evi kiralayan misafirlerimiz , www.mavillam.com web sayfasındaki Kiralama Şartları' nı kabul etmiş sayılır. Havuzu korunaklı villalarımızda kesinlikle %100 görünmeme garantisi vermemekteyiz bu villalarımızın her zaman %5 sakınma payı mevcuttur.

Depozito: Kırık , hasar , vs. için girişte  depozito alınır. Kiralık villa ile ilgili problem olmadığı zaman kiralamış olduğunuz villadan çıkışında depozito iade edilir.

Genel not: Şehir Merkezinden uzakta konuma sahip olan tatil villaların tamamı böcekler için düzenli olarak temizlenir ve ilaçlanır. Şehir Merkezinden uzakta konuma sahip olan evlerimizde, merkezde yer alan villalara göre böcek vs. çıkma ihtimali daha yüksektir.

Kiralık Villada Tatilinin Doğru adresi, Mavillam.com

Havuz Özellikleri
Özel Havuz
Derinlik 1.60 cm
Genişlik 8 m
Uzunluk 9 m
Villanın Olanakları
Video
Kim Nerede Yatacak ?
1 .Yatak odası
1 Çift kişilik yatak
2 .Yatak odası
2 Tek kişilik yatak
3 .Yatak odası
2 Tek kişilik yatak
4 .Yatak odası
1 Çift kişilik yatak
5 .Yatak odası
1 Çift kişilik yatak
6 .Yatak odası
1 Çift kişilik yatak
Villanın Kiralama Ücreti
Kiralama Kaparosu: 30 %
Giriş depozito: 500  
Extra temizlik ücreti: 350  
Fiyata dahil olanlar:
  • Konaklama
  • Giriş temizliği
  • Günlük havuz Bakımız
  • Elektrik kullanımı
  • Su kullanımı
  • Gaz kullanımı
  • internet kullanımı
Konum Bilgileri