İlan No: MAV00423

Villa Beyaz

Kalkan'da Deniz Manzaralı Muhafazakar Kiralık Villa

Antalya / Kalkan / Kördere

Şehir Merkezine Yakın Deniz Manzaralı Muhafazakar Villa Denize Yakın


Kiralık Villa Beyaz

Villa Beyaz gözlerden uzak tatil yapmak isteyen misafirlerimiz için kapılarını aralamaktadır. Konumu itibariyle tüm odaları denize bakan villamız modern bir mimariye sahiptir. Tatil villamız hem doğanın içinde hem de merkeze yakın bir yerde bulunan Kiralık Villa Beyaz 3 yatak odalı 6 kişi kapasiteli ekonomik, Muhafazakar villalardan birisidir. Bahçesinde bulunan 6 metre boyunda ve 4 metre genişliğindeki yüzme havuzu muhafazakar aileler düşünülerek hazırlanmış ve dışarıdan görünmeyecek şekilde perdeler ile kapatılmıştır. Kalkan merkeze 4-5 dakika yürüyüş mesafesinde bulunan bu villamız siz değerli misafirlerimizi bekliyor.


Not: Evcil hayvan kabul edilmemektedir. ( Kafes hayvanları hariç )

Önemli Bilgiler: İnternet , su , gaz , elektrik ücretleri fiyata dahildir. Görevliler tarafından düzenli olarak havuz ve bahçe bakımı günde bir kez düzenli olarak yapılmaktadır. Kiralamış olduğunuz villa girişte temiz olarak teslim edilmekte ve haftada bir kez temizlenir. Ekstra temizlik , havlu , kiralık araç , sağlık ve sigortalar fiyata dahil değildir. Tatil evi kiralayan misafirlerimiz , www.mavillam.com web sayfasındaki Kiralama Şartları' nı kabul etmiş sayılır. Havuzu korunaklı villalarımızda kesinlikle %100 görünmeme garantisi vermemekteyiz bu villalarımızın her zaman %5 sakınma payı mevcuttur.

Depozito: Kırık , hasar , vs. için girişte  depozito alınır. Kiralık villa ile ilgili problem olmadığı zaman kiralamış olduğunuz villadan çıkışında depozito iade edilir.

Genel not: Şehir Merkezinden uzakta konuma sahip olan tatil villaların tamamı böcekler için düzenli olarak temizlenir ve ilaçlanır. Şehir Merkezinden uzakta konuma sahip olan evlerimizde, merkezde yer alan villalara göre böcek vs. çıkma ihtimali daha yüksektir.

Kiralık Villada Tatilinin Doğru adresi, Mavillam.com

 

Havuz Özellikleri
Özel Havuz
Derinlik 1.50 cm
Genişlik 3.50 m
Uzunluk 7 m
Villanın Olanakları
Kim Nerede Yatacak ?
1 .Yatak odası
1 Çift kişilik yatak
2 .Yatak odası
2 Tek kişilik yatak
3 .Yatak odası
1 Çift kişilik yatak
Villanın Kiralama Ücreti
Kiralama Kaparosu: 30 %
Giriş depozito: 500  
Extra temizlik ücreti: 350  
Fiyata dahil olanlar:
  • Konaklama
  • Giriş temizliği
  • Günlük havuz Bakımız
  • Elektrik kullanımı
  • Su kullanımı
  • Gaz kullanımı
  • internet kullanımı
Konum Bilgileri