İlan No: MAV00416

Villa Sarnıç

Deniz Manzaralı Kiralık Villa

Antalya / Kalkan / Kızıltaş

Şehir Merkezine Yakın

Kiralık Villa; Kalkan/ Kızıltaş bölgesinde üç yatak odalı olup altı kişiye kadar konaklama imkanı sağlanmaktadır. Villa Sarnıç standartların üzerinde kullanıma sunulmuş olup özel yüzme havuzu ve her odasından deniz manzarası bulunmaktadır. Eşsiz bir manzaraya sahip , unutulmayacak bir tatil için , her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülüp özenle uygulanmıştır.

Not: Evcil hayvan kabul edilmemektedir. ( Kafes hayvanları hariç )

Önemli Bilgiler: İnternet , su , gaz , elektrik ücretleri fiyata dahildir. Görevliler tarafından düzenli olarak havuz ve bahçe bakımı günde bir kez düzenli olarak yapılmaktadır. Kiralamış olduğunuz villa girişte temiz olarak teslim edilmekte ve haftada bir kez temizlenir. Ekstra temizlik , havlu , kiralık araç , sağlık ve sigortalar fiyata dahil değildir. Tatil evi kiralayan misafirlerimiz , www.mavillam.com web sayfasındaki Kiralama Şartları' nı kabul etmiş sayılır. Havuzu korunaklı villalarımızda kesinlikle %100 görünmeme garantisi vermemekteyiz bu villalarımızın her zaman %5 sakınma payı mevcuttur.

Depozito: Kırık , hasar , vs. için girişte  depozito alınır. Kiralık villa ile ilgili problem olmadığı zaman kiralamış olduğunuz villadan çıkışında depozito iade edilir.

Genel not: Şehir Merkezinden uzakta konuma sahip olan tatil villaların tamamı böcekler için düzenli olarak temizlenir ve ilaçlanır. Şehir Merkezinden uzakta konuma sahip olan evlerimizde, merkezde yer alan villalara göre böcek vs. çıkma ihtimali daha yüksektir.

Kiralık Villada Tatilinin Doğru adresi, Mavillam.com

 

 

 

Havuz Özellikleri
Özel Havuz
Derinlik 1.65 cm
Genişlik 4 m
Uzunluk 8 m
Villanın Olanakları
Özel Havuzlu
Lüks
Şehir Merkezine Yakın
Şehir Manzaralı
Doğa İçinde
Kim Nerede Yatacak ?
1 .Yatak odası
1 Çift kişilik yatak
2 .Yatak odası
1 Çift kişilik yatak
3 .Yatak odası
2 Tek kişilik yatak
Villanın Kiralama Ücreti
Kiralama Kaparosu: 30 %
Giriş depozito: 500  
Extra temizlik ücreti: 250  
Fiyata dahil olanlar:
  • Konaklama
  • Giriş temizliği
  • Günlük havuz Bakımız
  • Elektrik kullanımı
  • Su kullanımı
  • Gaz kullanımı
  • internet kullanımı
Konum Bilgileri