İlan No: MAV00318

Villa Karen

Kalkan'da Isıtmalı Havuzlu Jakuzili Muhafazakar Kiralık Villa

Antalya / Üzümlü / Margaz

Muhafazakar Taş Duvar Özel Tasarım Isıtmalı Kapalı Havuzlu Jakuzili Doğa İçinde Balayı Villası

Kalkan / Üzümlü bölgesinde 2 odalı Muhafazakar Lüks bir villadır. Dışarıdan havuz ve havuz terası görünmediği için Balayı çiftlerimizin ve Muhafazakar Ailelerin tercih ettiği bir Tatil evidir. Kışın Balayı yapacak çiftlerimiz düşünülerek villamızın havuzu kışın kapalı ve ısıtmalıdır. Şehir kalabalığından uzaklaşmak isteyen çekirdek ailelerimiz içinde ideal bir seçenektir. Kalkan Merkeze 8 Km, Kaputaş Plajına 15 Km, Patara Plajına 14 km uzaklıktadır.

Not 1 : Kış ayı fiyatı havuz ısıtma gideri fiyata dahildir.Kış aylarında havuzumuzun üstü kapalı olacaktır

Not 2 : Evcil hayvan kabul edilmemektedir. ( Kafes hayvanları hariç )

Önemli Bilgiler: İnternet , su , gaz , elektrik ücretleri fiyata dahildir. Görevliler tarafından düzenli olarak havuz ve bahçe bakımı günde bir kez düzenli olarak yapılmaktadır. Kiralamış olduğunuz villa girişte temiz olarak teslim edilmekte ve haftada bir kez temizlenir. Ekstra temizlik , havlu , kiralık araç , sağlık ve sigortalar fiyata dahil değildir. Tatil evi kiralayan misafirlerimiz , www.mavillam.com web sayfasındaki Kiralama Şartları' nı kabul etmiş sayılır. Havuzu korunaklı villalarımızda kesinlikle %100 görünmeme garantisi vermemekteyiz bu villalarımızın her zaman %5 sakınma payı mevcuttur.

Depozito: Kırık , hasar , vs. için girişte  depozito alınır. Kiralık villa ile ilgili problem olmadığı zaman kiralamış olduğunuz villadan çıkışında depozito iade edilir.

Genel not: Şehir Merkezinden uzakta konuma sahip olan tatil villaların tamamı böcekler için düzenli olarak temizlenir ve ilaçlanır. Şehir Merkezinden uzakta konuma sahip olan evlerimizde, merkezde yer alan villalara göre böcek vs. çıkma ihtimali daha yüksektir.

Kiralık Villada Tatilinin Doğru adresi, Mavillam.com

Havuz Özellikleri
Özel Havuz
Derinlik 1.60 cm
Genişlik 4 m
Uzunluk 8.5 m
Villanın Olanakları
Kim Nerede Yatacak ?
1 .Yatak odası
1 Çift kişilik yatak
2 .Yatak odası
2 Tek kişilik yatak
Villanın Kiralama Ücreti
Kiralama Kaparosu: 30 %
Giriş depozito: 500  
Extra temizlik ücreti: 250  
Fiyata dahil olanlar:
  • Konaklama
  • Giriş temizliği
  • Günlük havuz Bakımız
  • Elektrik kullanımı
  • Su kullanımı
  • Gaz kullanımı
  • internet kullanımı
Konum Bilgileri