İlan No: MAV00359

Villa Büşra

Isıtmalı Kapalı Havuz Muhafazakar Doğa İçinde Lüks Balayı Villası

Antalya / İslamlar / Bodamya

Isıtmalı Kapalı Havuz Doğa İçinde Muhafazakar Villa Balayı Villası

Balayı Çiftlerimiz için özel hazırlanmış Muahafazakar bir villadır.İslamlar bölgesinde konumlanan villamız doğa ile iç içe, şehir kalabalığından uzaklaşmak isteyenler için ideal villa seçeneklerimizdendir. Yatak Odasında Isıtmalı Jakuzili küçük havuzu Balayı çiftlerimizin unutulmaz bir tatil geçirmesi için hazırlanmıştır.

Not: Evcil hayvan kabul edilmemektedir. ( Kafes hayvanları hariç )

Not: Villamızın havuz ısıtması ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla opsiyonel olup, istenirse günlük 50 TL karşılığında açılmaktadır.  Bunu rezervasyon anında talep etmeniz gerekmektedir

Önemli Bilgiler: İnternet , su , gaz , elektrik ücretleri fiyata dahildir. Görevliler tarafından düzenli olarak havuz ve bahçe bakımı günde bir kez düzenli olarak yapılmaktadır. Kiralamış olduğunuz villa girişte temiz olarak teslim edilmekte ve haftada bir kez temizlenir. Ekstra temizlik , havlu , kiralık araç , sağlık ve sigortalar fiyata dahil değildir. Tatil evi kiralayan misafirlerimiz , www.mavillam.com web sayfasındaki Kiralama Şartları' nı kabul etmiş sayılır. Havuzu korunaklı villalarımızda kesinlikle %100 görünmeme garantisi vermemekteyiz bu villalarımızın her zaman %5 sakınma payı mevcuttur.

Depozito: Kırık , hasar , vs. için girişte  depozito alınır. Kiralık villa ile ilgili problem olmadığı zaman kiralamış olduğunuz villadan çıkışında depozito iade edilir.

Genel not: Şehir Merkezinden uzakta konuma sahip olan tatil villaların tamamı böcekler için düzenli olarak temizlenir ve ilaçlanır. Şehir Merkezinden uzakta konuma sahip olan evlerimizde, merkezde yer alan villalara göre böcek vs. çıkma ihtimali daha yüksektir.

Kiralık Villada Tatilinin Doğru adresi, Mavillam.com

 

 
Havuz Özellikleri
Özel Havuz
Derinlik 1.60 cm
Genişlik 3.5 m
Uzunluk 10 m
Villanın Olanakları
Kim Nerede Yatacak ?
1 .Yatak odası
1 Çift kişilik yatak
Villanın Kiralama Ücreti
Kiralama Kaparosu: 30 %
Giriş depozito: 500  
Extra temizlik ücreti: 250  
Fiyata dahil olanlar:
  • Konaklama
  • Giriş temizliği
  • Günlük havuz Bakımız
  • Elektrik kullanımı
  • Su kullanımı
  • Gaz kullanımı
  • internet kullanımı
Konum Bilgileri