İlan No: MAV00441

Villa Best

İslamlar'da Jakuzili ve Deniz Manzaralı Lüks Balayı Villası

Antalya / İslamlar / Bodamya

Jakuzili Çocuk Havuzlu Muhafazakar Villa Oyun Parkı


Kiralık Villa Best


Kalkan / İslamlar bölgesinde bulunan Kiralık Muhafazakar Villa, İki yatak odalı, dört kişi kapasitelidir. Çekirdek ailelerin ve Balayı tatili yapmak isteyen çiftlerimizin tercih ettiği bir villadır. Yazlık villamız konumundan dolayı doğa içinde olup, Kalkan merkeze 7 km uzaklıktadır. Kiralık Yazlık, Özellikle Balayı çiftleri için özel tasarlanmıştır. Salonda ki yeşil, sarı kombin tasarım ile tatilinizi daha renkli geçirebilirsiniz. Tatil Villası, Konumundan dolayı bölgenin en temiz havasına sahiptir. Yıldızları bu bölgede çok net bir şekilde görebilirsiniz.


Not: Evcil hayvan kabul edilmemektedir. ( Kafes hayvanları hariç )

Önemli Bilgiler: İnternet , su , gaz , elektrik ücretleri fiyata dahildir. Görevliler tarafından düzenli olarak havuz ve bahçe bakımı günde bir kez düzenli olarak yapılmaktadır. Kiralamış olduğunuz villa girişte temiz olarak teslim edilmekte ve haftada bir kez temizlenir. Ekstra temizlik , havlu , kiralık araç , sağlık ve sigortalar fiyata dahil değildir. Tatil evi kiralayan misafirlerimiz , www.mavillam.com web sayfasındaki Kiralama Şartları' nı kabul etmiş sayılır. Havuzu korunaklı villalarımızda kesinlikle %100 görünmeme garantisi vermemekteyiz bu villalarımızın her zaman %5 sakınma payı mevcuttur.

Depozito: Kırık , hasar , vs. için girişte  depozito alınır. Kiralık villa ile ilgili problem olmadığı zaman kiralamış olduğunuz villadan çıkışında depozito iade edilir.

Genel not: Şehir Merkezinden uzakta konuma sahip olan tatil villaların tamamı böcekler için düzenli olarak temizlenir ve ilaçlanır. Şehir Merkezinden uzakta konuma sahip olan evlerimizde, merkezde yer alan villalara göre böcek vs. çıkma ihtimali daha yüksektir.

Kiralık Villada Tatilinin Doğru adresi, Mavillam.com

Havuz Özellikleri
Özel Havuz Derinlik 1.60 cm Genişlik 4.50 m Uzunluk 8.50 m
Villanın Olanakları
Kim Nerede Yatacak ?
1 .Yatak odası
1 Çift kişilik yatak
2 .Yatak odası
2 Tek kişilik yatak
Villanın Kiralama Ücreti
Kiralama Kaparosu: 30 %
Giriş depozito: 500  
Extra temizlik ücreti: 250  
Fiyata dahil olanlar:
  • Konaklama
  • Giriş temizliği
  • Günlük havuz Bakımız
  • Elektrik kullanımı
  • Su kullanımı
  • Gaz kullanımı
  • internet kullanımı
Konum Bilgileri