İlan No: MAV00340

Villa Sur

Kalkan'da Deniz Manzaralı Isıtmalı Havuzlu Kiralık Lüks Villa

Antalya / Kalkan / Kördere

Deni Manzaralı Isıtmalı Kapalı Havuz Muhafazakar Şehir Merkezine Yakın Lüks Balayı Villası

Villa
4 Kişilik
2 Y. Odası
2 Duş

Kalkan / Kördere Bölgesinde bulıunmaktadır. İki yatak odalı olup dört kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Dizayn olarak Muhafazakar çekirdek ailelerin ve Balayı çiftlerimiz için ideal bir seçenektir. Villa İçerisinde Isıtmalı havuz olup yaz kış hizmet vermektedir. Çocuklu aileler içinde ideal villa seçeneklerimizdendir. Kalkan Merkeze 4 km, Patara Plajına 12 km, Kaputaş Plajına 13 km uzaklıktadır.

Not: Villamızın havuz ısıtması ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla opsiyonel olup, istenirse günlük 50 TL karşılığında açılmaktadır.  Bunu rezervasyon anında talep etmeniz gerekmektedir.

Not: Evcil hayvan kabul edilmemektedir. ( Kafes hayvanları hariç )

Önemli Bilgiler: İnternet , su , gaz , elektrik ücretleri fiyata dahildir. Görevliler tarafından düzenli olarak havuz ve bahçe bakımı günde bir kez düzenli olarak yapılmaktadır. Kiralamış olduğunuz villa girişte temiz olarak teslim edilmekte ve haftada bir kez temizlenir. Ekstra temizlik , havlu , kiralık araç , sağlık ve sigortalar fiyata dahil değildir. Tatil evi kiralayan misafirlerimiz , www.mavillam.com web sayfasındaki Kiralama Şartları' nı kabul etmiş sayılır. Havuzu korunaklı villalarımızda kesinlikle %100 görünmeme garantisi vermemekteyiz bu villalarımızın her zaman %5 sakınma payı mevcuttur.

Depozito: Kırık , hasar , vs. için girişte  depozito alınır. Kiralık villa ile ilgili problem olmadığı zaman kiralamış olduğunuz villadan çıkışında depozito iade edilir.

Genel not: Şehir Merkezinden uzakta konuma sahip olan tatil villaların tamamı böcekler için düzenli olarak temizlenir ve ilaçlanır. Şehir Merkezinden uzakta konuma sahip olan evlerimizde, merkezde yer alan villalara göre böcek vs. çıkma ihtimali daha yüksektir.

Not : Villamızın ısıtma havuzunun günlük kullanım bedeli 90 ₺ 'dir.

Kiralık Villada Tatilinin Doğru adresi, Mavillam.com

Havuz Özellikleri
Özel Havuz
Derinlik 1.55 cm
Genişlik 4 m
Uzunluk 8 m
Villanın Olanakları
Özel Havuzlu
Çocuk Havuzlu
Isıtma Havuzlu
Muhafazakar Kapalı Bahçe
Lüks
Şehir Merkezine Yakın
Şehir Manzaralı
Şömine
Otopark
Barbekü
Doğa İçinde
Deniz Manzaralı
Kim Nerede Yatacak ?
1 .Yatak odası
1 Çift kişilik yatak
2 .Yatak odası
2 Tek kişilik yatak
Villanın Kiralama Ücreti
Kiralama Kaparosu: 30 %
Giriş depozito: 500  
Extra temizlik ücreti: 300  
Fiyata dahil olanlar:
  • Konaklama
  • Giriş temizliği
  • Günlük havuz Bakımız
  • Elektrik kullanımı
  • Su kullanımı
  • Gaz kullanımı
  • internet kullanımı
Konum Bilgileri