Kiralama Adımları ve Bilgilendirme

Rezervasyon


Öncelikle Kiralamak İstediğiniz Villayı Seçmelisiniz,

Kiralamak istediğiniz apart veya villa'nın detay sayfasının sağ tarafında yer alan REZERVASYON YAP butonunun üzerinde, Müsaitlik Kontrol butonuna tıklayarak villanın müsaitliğini kontrol edebilir,  konaklama yapmak istediğiniz tarih aralığının açık olan sayfanın sağ tarafında yer alan Tarihleri Gir sekmesine tarihlerinizi girebilir, müsait olması durumunda minimum 5 veya 7 gece (seçtiğiniz aya göre değişmektedir) seçildikten sonra açılan pencerede yer alan konaklayacak kişi sayısı (yetişkin ve çocuk olarak) seçilir. Sonrasında kiralamak istediğiniz villanın konaklama yapacağınız tarih aralığındaki fiyatını ve ön ödeme olarak ödenmesi gereken depozito tutarını (toplam tutarın %35’i) görebilirsiniz.

Mavi renkteki REZERVASYON YAP sekmesine tıkladığınızda karşınıza çıkan rezervasyon sayfasında yer alan bilgiler doldurularak ön rezervasyon talebiniz tarafımıza iletilir Tatil Danışmanınız, Tatil Evininin uygunluğunu kontrol edip, en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.


Ödemenizin tahsil edilmesinin ardından konaklama yapacağınız villaya ait sözleşme detaylarınız tarafınıza mail veya sms yoluyla iletilecektir.

Ödemeler Nasıl Yapılıyor?

Rezervasyon formunun oluşturulmasının ardından ilk etapta, konaklama yapacağınız tarih aralığındaki villanın toplam kiralama bedelinin %35'lik kısmı ödenir. Bu tutar rezervasyon formunu doldurduğunuz sırada sizlere ön bilgi olarak verilmekte ayrıca tarafınıza ulaşan ön rezervasyon belgesinde yer almaktadır. %35'lik ön ödemesini tarafınıza mail veya sms ile göndereceğimiz ödeme linki üzerinden güvenli bir şekilde (3D SECURE ile) kredi kartınız ile yada firma hesap numaramıza yapacağınız havale/eft ödemesi ile de gerçekleştirebilirsiniz. Kalan %70'lik tutar ise villaya giriş esnasında nakit olarak ödeyebilirsiniz. Aynı zamanda tüm ücreti Rezervasyon anında kredi kartınız veya havale/eft ile yapabilirsiniz.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayarak Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz

Anasayfa

Hesap

İletişim

Menu