İlan No: MAV00335

Villa Mucize

Kalkan'da Doğa İçinde Bahçeli Jakuzili Çocuk Havuzlu Muhafazakar Kiralık Villa

Antalya / İslamlar / Bodamya

Doğa İçinde Bahçeli Çocuk Havuzlu Jakuzili Muhafazakar Villa Balayı Villası

Kalkan / İslamlar mevkinde 2018 yılında yapımı tamamlanmış balayı villasıdır. Çekirdek aileler ve balayı çiftleri için ideal bir tercih olmuştur. Özel bir tasarıma sahip olup özenle dizayn edilmiştir. Havuz ve bahçe katı korunaklı olup dışarından görünmemektedir. Muhafazakar aileler için muhteşem bir seçenektir. Kiralık balayı villamız siz değerli misafirlerimiz için hazırdır. 

Not: Evcil hayvan kabul edilmemektedir. ( Kafes hayvanları hariç )

Önemli Bilgiler: İnternet , su , gaz , elektrik ücretleri fiyata dahildir. Görevliler tarafından düzenli olarak havuz ve bahçe bakımı günde bir kez düzenli olarak yapılmaktadır. Kiralamış olduğunuz villa girişte temiz olarak teslim edilmekte ve haftada bir kez temizlenir. Ekstra temizlik , havlu , kiralık araç , sağlık ve sigortalar fiyata dahil değildir. Tatil evi kiralayan misafirlerimiz , www.mavillam.com web sayfasındaki Kiralama Şartları' nı kabul etmiş sayılır. Havuzu korunaklı villalarımızda kesinlikle %100 görünmeme garantisi vermemekteyiz bu villalarımızın her zaman %5 sakınma payı mevcuttur.

Depozito: Kırık , hasar , vs. için girişte  depozito alınır. Kiralık villa ile ilgili problem olmadığı zaman kiralamış olduğunuz villadan çıkışında depozito iade edilir.

Genel not: Şehir Merkezinden uzakta konuma sahip olan tatil villaların tamamı böcekler için düzenli olarak temizlenir ve ilaçlanır. Şehir Merkezinden uzakta konuma sahip olan evlerimizde, merkezde yer alan villalara göre böcek vs. çıkma ihtimali daha yüksektir.

Kiralık Villada Tatilinin Doğru adresi, Mavillam.com

Havuz Özellikleri
Özel Havuz
Derinlik 1.60
Genişlik 4 m
Uzunluk 10 m
Villanın Olanakları
Özel Havuzlu
Çocuk Havuzlu
Muhafazakar Kapalı Bahçe
Doğa İçinde
Lüks
Muhafazakar Kapalı Bahçe
Otopark
Jakuzi
Ekonomik
Kim Nerede Yatacak ?
1 .Yatak odası
1 Çift kişilik yatak
2 .Yatak odası
2 Tek kişilik yatak
Villanın Kiralama Ücreti
Kiralama Kaparosu: 30 %
Giriş depozito: 500  
Extra temizlik ücreti: 350  
Fiyata dahil olanlar:
  • Konaklama
  • Giriş temizliği
  • Günlük havuz Bakımız
  • Elektrik kullanımı
  • Su kullanımı
  • Gaz kullanımı
  • internet kullanımı
Konum Bilgileri