İlan No: MAV00342

Villa Honeymoon

Kalkan'da Isıtmalı Havuzlu Jakuzili Kiralık Balayı Villası

Antalya / İslamlar / Lapaz

Isıtmalı Kapalı Havuz Muhafazakar Villa Jakuzili Balayı Villası

Kiralık Villa; Kalkan / İslamlar Bölgesinde konumlanan tek yatak odalı, lüks kiralık balayı villası seçenekleri arasındadır. Doğa ile iç içe olup muhteşem bir manzaraya hakimdir. Isıtmalı kapalı havuz özelliği ile hem yaz hem kış dönemi için uygun bir villadır. Balayınızı yabancı gözlerden uzak sessiz sakin bir villa geçirmek isteyenler için ideal bir seçenektir.


Not: Villamızın havuz ısıtması isteğe bağlı ve Fiyata dahildir. Bunu rezervasyon anında bildirmeniz gerekir. Havuz ısıtma isteyen misafirlerimizin en az 2 gün önceden ev sahibine bu taleplerini iletmeleri gerekmektedir.

Evcil Dostlar: Evcil hayvan kabul edilmemektedir. Sadece kafes hayvanlarına izin verilmektedir.

Korunaklı Havuz: Korunaklı yani havuzu dışarıdan görünmeyen olarak sunulan villalar %100 görünmeme garantisi vermemektedir. Bu villalar için ortalama %5 sakınma payı mevcuttur.

Hasar Depozitosu: Her villa için; villa girişinde nakit olarak hasar depozitosu tahsil edilir. Bu hasar depozitosu, villadan çıkış yapacağınız gün yapılacak kontroller neticesinde herhangi bir hasar, kırık ve benzeri zai durum olmaması halinde nakit olarak iâde edilir.

Genel Bilgi: Sitemizde yer alan şehir merkezinden uzak ve doğa içerisinde bulunan tüm villalarda düzenli olarak böcek ve haşere karşıtı temizlik, ilaçlama yapılmaktadır. Buna karşın bu tarz konumda ki evlerde haşere ve böcek gibi unsurların bulunma ihtimali merkezi konumda ki evlere oranla fazla olabilmektedir. Kış aylarında bölgelerde yeni villa inşaatları olabilmektedir. Bu sebepten etrafta gürültü olması muhtemeldir. Bu not, bu tatil evine özgü değildir

Ekstra Hizmetler: Ekstra temizlik, ekstra havlu ve gereçler, araç kiralama, transfer ve tur gibi fiyatlara dahil olmayan talepleriniz olması halinde bizimle iletişime geçerek bilgi, hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

 

www.mavillam.com web sitesinden villa kiralama talebi oluşturan ve villa kiralayan tüm misafirlerimiz Kiralama Şartları 'nı kabul etmiş sayılmaktadır. Ayrıca firmamız, 12404 belge numarası ile Mavillam Seyahat Turizm Acentası olarak hizmet sunaktadır. Bu bağlamda tüm kiralama işlemleriniz; TURSAB ve firmamız güvencesi altındadır.

Havuz Özellikleri
Derinlik 1.60 cm
Genişlik 5 m
Uzunluk 13 m
Villanın Olanakları
Kim Nerede Yatacak ?
1 .Yatak odası
1 Çift kişilik yatak
Villanın Kiralama Ücreti
Kiralama Kaparosu: 30 %
Giriş depozito: 500  
Extra temizlik ücreti: 250  
Fiyata dahil olanlar:
  • Konaklama
  • Giriş temizliği
  • Günlük havuz Bakımız
  • Elektrik kullanımı
  • Su kullanımı
  • Gaz kullanımı
  • internet kullanımı
Konum Bilgileri