İlan No: MAV00284

Villa Zirve

Kalkan'da Kiralık Deniz Manzaralı Yazlık Villa

Antalya / Kalkan / Akbel

Çocuk Havuzlu Jakuzili Masajlı Havuz Deniz Manzaralı Şehir Merkezinde Lüks Villa

Kalkan / Akbel mevkinde konumlanan lüks bir villadır. Beş yatak odalı olup on kişi konaklama kapasitesine sahiptir.  Panoramik deniz manzarasına sahip olan villa zirve, İki havuzlu ve kalp şeklindeki ana havuzu ile ön plana çıkmaktadır. Diğer öne çıkan özellikleri, havuz terasının dışardan görünmemesi ve çocuklu ailelerin rahat edebilmesi için çocuk havuzu ve şehir merkezine yakınlığıdır.

Dışarıdan görünmeyen havuz terası ile yabanı gözlerden uzak durmak isteyen muhafazakar ailelerin tercih ettiği bir villadır. Konforlu ve lüks bir tatil isteyen misafirlerimiz için özel tasarlanmış villamızın bir odasında masajlı bir jakuzi vardır. Kalkan merkeze 2 km, En yakın plaja 3 km uzaklıktadır.

Not: Evcil hayvan kabul edilmemektedir. ( Kafes hayvanları hariç )

Önemli Bilgiler: İnternet , su , gaz , elektrik ücretleri fiyata dahildir. Görevliler tarafından düzenli olarak havuz ve bahçe bakımı günde bir kez düzenli olarak yapılmaktadır. Kiralamış olduğunuz villa girişte temiz olarak teslim edilmekte ve haftada bir kez temizlenir. Ekstra temizlik , havlu , kiralık araç , sağlık ve sigortalar fiyata dahil değildir. Tatil evi kiralayan misafirlerimiz , www.mavillam.com web sayfasındaki Kiralama Şartları' nı kabul etmiş sayılır. Havuzu korunaklı villalarımızda kesinlikle %100 görünmeme garantisi vermemekteyiz bu villalarımızın her zaman %5 sakınma payı mevcuttur.

Depozito: Kırık , hasar , vs. için girişte  depozito alınır. Kiralık villa ile ilgili problem olmadığı zaman kiralamış olduğunuz villadan çıkışında depozito iade edilir.

Genel not: Şehir Merkezinden uzakta konuma sahip olan tatil villaların tamamı böcekler için düzenli olarak temizlenir ve ilaçlanır. Şehir Merkezinden uzakta konuma sahip olan evlerimizde, merkezde yer alan villalara göre böcek vs. çıkma ihtimali daha yüksektir.

Kiralık Villada Tatilinin Doğru adresi, Mavillam.com

Havuz Özellikleri
Özel Havuz
Derinlik 1.60 cm
Genişlik 4.5 m
Uzunluk 9.5 m
Villanın Olanakları
Kim Nerede Yatacak ?
1 .Yatak odası
1 Çift kişilik yatak
2 .Yatak odası
1 Çift kişilik yatak
3 .Yatak odası
2 Tek kişilik yatak
Villanın Kiralama Ücreti
Kiralama Kaparosu: 30 %
Giriş depozito: 500  
Extra temizlik ücreti: 300  
Fiyata dahil olanlar:
  • Konaklama
  • Giriş temizliği
  • Günlük havuz Bakımız
  • Elektrik kullanımı
  • Su kullanımı
  • Gaz kullanımı
  • internet kullanımı
Konum Bilgileri