İlan No: MAV00290

Villa Zeytin

Kalkan'da Kiralık Jakuzili Muhafazakar Balayı Villası

Antalya / Kalkan / Kızıltaş

Deniz Manzaralı Muhafazakar Şehir Merkezinde Özel Tasarım Lüks Villa

Kalkan / Kızıltaş Mevkisinde bulunan 17 adet Ahşap Villadan biridir. Kalkan şehir merkezine 2 km uzaklıkta olup, Adalar ve Deniz manzarasına sahiptir. Balayı Villası odağında hazırlanan bu tatil villamız da, sorunsuz ve özel bir Balayı süreci sizleri bekliyor. Mutfak gereçlerinden, diğer ev eşyalarına kadar her şeyin özel olarak sunulduğu villa da yabancılık çekmeden, rahat ve keyifli bir tatil yapın.

Not: Evcil hayvan kabul edilmemektedir. ( Kafes hayvanları hariç )

Önemli Bilgiler: İnternet , su , gaz , elektrik ücretleri fiyata dahildir. Görevliler tarafından düzenli olarak havuz ve bahçe bakımı günde bir kez düzenli olarak yapılmaktadır. Kiralamış olduğunuz villa girişte temiz olarak teslim edilmekte ve haftada bir kez temizlenir. Ekstra temizlik , havlu , kiralık araç , sağlık ve sigortalar fiyata dahil değildir. Tatil evi kiralayan misafirlerimiz , www.mavillam.com web sayfasındaki Kiralama Şartları' nı kabul etmiş sayılır. Havuzu korunaklı villalarımızda kesinlikle %100 görünmeme garantisi vermemekteyiz bu villalarımızın her zaman %5 sakınma payı mevcuttur.

Depozito: Kırık , hasar , vs. için girişte  depozito alınır. Kiralık villa ile ilgili problem olmadığı zaman kiralamış olduğunuz villadan çıkışında depozito iade edilir.

Genel not: Şehir Merkezinden uzakta konuma sahip olan tatil villaların tamamı böcekler için düzenli olarak temizlenir ve ilaçlanır. Şehir Merkezinden uzakta konuma sahip olan evlerimizde, merkezde yer alan villalara göre böcek vs. çıkma ihtimali daha yüksektir.

Kiralık Villada Tatilinin Doğru adresi, Mavillam.com

Havuz Özellikleri
Özel Havuz
Derinlik 1.50 m
Genişlik 4 m
Uzunluk 8 m
Villanın Olanakları
Özel Havuzlu
Muhafazakar Kapalı Bahçe
Deniz Manzaralı
Lüks
Şehir Merkezine Yakın
Barbekü
Kim Nerede Yatacak ?
1 .Yatak odası
1 Çift kişilik yatak
2 .Yatak odası
2 Tek kişilik yatak
Villanın Kiralama Ücreti
Kiralama Kaparosu: 30 %
Giriş depozito: 500  
Extra temizlik ücreti: 250  
Fiyata dahil olanlar:
  • Konaklama
  • Giriş temizliği
  • Günlük havuz Bakımız
  • Elektrik kullanımı
  • Su kullanımı
  • Gaz kullanımı
  • internet kullanımı
Konum Bilgileri