İlan No: MAV00571

Villa Şen

Doğa içerisinde, Havuzu Korunaklı Lüks Kiralık Villa

Antalya / İslamlar / Bodamya

Doğa İçerisinde Havuzu Korunaklı Bahçe Deniz Manzarası İç ısıtmalı Havuz Balayı Villası

Kiralık Villa Şen; Kalkan İslamlar bölgesinde, havuzu tam korunaklı, 4 kişilik bir villadır. Doğa içerisinde, sakin bir konumda yer almaktadır. İki yatak odası ve iki adet banyo bulunmaktadır.

Birinci yatak odası içerisinde çift kişilik yatak, klima, banyo ve ısıtmalı havuz bulunmaktadır. İkinci yatak odası içerisinde iki adet tek kişilik yatak, klima ve banyo bulunmaktadır. 


Not: Villamızın havuz ısıtması isteğe bağlıdır ve günlük 70,-TL'dir. Bunu rezervasyon anında bildirmeniz gerekir. Havuz ısıtma isteyen misafirlerimizin en az 2 gün önceden ev sahibine bu taleplerini iletmeleri gerekmektedir.

Not 1: 5 gece ve altındaki konaklamalarda 250,-TL temizlik ücreti alınmaktadır.


Evcil Dostlar: Evcil hayvan kabul edilmemektedir. Sadece kafes hayvanlarına izin verilmektedir.

Korunaklı Havuz: Korunaklı yani havuzu dışarıdan görünmeyen olarak sunulan villalar %100 görünmeme garantisi vermemektedir. Bu villalar için ortalama %5 sakınma payı mevcuttur.

Hasar Depozitosu: Her villa için; villa girişinde nakit olarak hasar depozitosu tahsil edilir. Bu hasar depozitosu, villadan çıkış yapacağınız gün yapılacak kontroller neticesinde herhangi bir hasar, kırık ve benzeri zai durum olmaması halinde nakit olarak iâde edilir.

Genel Bilgi: Sitemizde yer alan şehir merkezinden uzak ve doğa içerisinde bulunan tüm villalarda düzenli olarak böcek ve haşere karşıtı temizlik, ilaçlama yapılmaktadır. Buna karşın bu tarz konumda ki evlerde haşere ve böcek gibi unsurların bulunma ihtimali merkezi konumda ki evlere oranla fazla olabilmektedir. Kış aylarında bölgelerde yeni villa inşaatları olabilmektedir. Bu sebepten etrafta gürültü olması muhtemeldir. Bu not, bu tatil evine özgü değildir

Ekstra Hizmetler: Ekstra temizlik, ekstra havlu ve gereçler, araç kiralama, transfer ve tur gibi fiyatlara dahil olmayan talepleriniz olması halinde bizimle iletişime geçerek bilgi, hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

 

www.mavillam.com web sitesinden villa kiralama talebi oluşturan ve villa kiralayan tüm misafirlerimiz Kiralama Şartları 'nı kabul etmiş sayılmaktadır. Ayrıca firmamız, 12404 belge numarası ile Mavillam Seyahat Turizm Acentası olarak hizmet sunaktadır. Bu bağlamda tüm kiralama işlemleriniz; TURSAB ve firmamız güvencesi altındadır.

Havuz Özellikleri
Uzunluk: 9 Metre
Genişlik: 3.5 Metre
Derinlik: 1.60 Metre
Villanın Olanakları
Özel Havuzlu
Isıtma Havuzlu
Lüks
Doğa İçinde
Deniz Manzaralı
Muhafazakar Kapalı Bahçe
Otopark
Masa Tenisi
Langırt
Armut Koltuk
Bahçeli Villa
Kapalı Havuz
Villanın Kiralama Ücreti
Kiralama Kaparosu: 20 %
Giriş depozito: 500  
Extra temizlik ücreti: 250  
Fiyata dahil olanlar:
  • Konaklama
  • Giriş temizliği
  • Günlük havuz Bakımız
  • Elektrik kullanımı
  • Su kullanımı
  • Gaz kullanımı
  • internet kullanımı
Konum Bilgileri