İlan No: MAV00600

Villa Rose

Özel havuzlu, Doğa içinde Jakuzili Kiralık Villa

Antalya / Kalkan / Çavdır

Balayı Villası Muhafazakar Villa Lüks Villa Bahçeli Doğa içinde

Kiralık Villa Rose: Kalkan,Çavdır bölgesinde, doğa ile iç içe kalabalıktan ve şehrin gürültüsünden uzak bir tatil isteyenler için ideal Muhafazakar villa seçeneklerimiz arasındadır. 2 odalı 4 kişi kapasiteli ve 1 odasında jakuzi bulunmaktadır. Her odasının kendine ait ebeveyn banyosu vardır. Villada Trambolin, çocuk parkı, dart, langırt, badminton, tavla, satranç, dama, okey takımı ve mini basketbol potası bulunmaktadır.


Evcil Dostlar: Evcil hayvan kabul edilmemektedir. Sadece kafes hayvanlarına izin verilmektedir.

Korunaklı Havuz: Korunaklı yani havuzu dışarıdan görünmeyen olarak sunulan villalar %100 görünmeme garantisi vermemektedir. Bu villalar için ortalama %5 sakınma payı mevcuttur.

Hasar Depozitosu: Her villa için; villa girişinde nakit olarak hasar depozitosu tahsil edilir. Bu hasar depozitosu, villadan çıkış yapacağınız gün yapılacak kontroller neticesinde herhangi bir hasar, kırık ve benzeri zai durum olmaması halinde nakit olarak iâde edilir.

Genel Bilgi: Sitemizde yer alan şehir merkezinden uzak ve doğa içerisinde bulunan tüm villalarda düzenli olarak böcek ve haşere karşıtı temizlik, ilaçlama yapılmaktadır. Buna karşın bu tarz konumda ki evlerde haşere ve böcek gibi unsurların bulunma ihtimali merkezi konumda ki evlere oranla fazla olabilmektedir. Kış aylarında bölgelerde yeni villa inşaatları olabilmektedir. Bu sebepten etrafta gürültü olması muhtemeldir. Bu not, bu tatil evine özgü değildir

Ekstra Hizmetler: Ekstra temizlik, ekstra havlu ve gereçler, araç kiralama, transfer ve tur gibi fiyatlara dahil olmayan talepleriniz olması halinde bizimle iletişime geçerek bilgi, hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

 

www.mavillam.com web sitesinden villa kiralama talebi oluşturan ve villa kiralayan tüm misafirlerimiz Kiralama Şartları 'nı kabul etmiş sayılmaktadır. Ayrıca firmamız, 12404 belge numarası ile Mavillam Seyahat Turizm Acentası olarak hizmet sunaktadır. Bu bağlamda tüm kiralama işlemleriniz; TURSAB ve firmamız güvencesi altındadır.

Havuz Özellikleri
Uzunluk: 11 Metre
Genişlik: 4 Metre
Derinlik: 1.55 Metre
Villanın Olanakları
Özel Havuzlu
Jakuzi
Muhafazakar Kapalı Bahçe
Doğa İçinde
Lüks
Otopark
Çocuk Parkı
Langırt
Dart
Barbekü
Salıncak
Oyun Parkı
Bahçeli Villa
Villanın Kiralama Ücreti
Kiralama Kaparosu: 15 %
Giriş depozito: 500  
Extra temizlik ücreti: 250  
Fiyata dahil olanlar:
  • Konaklama
  • Giriş temizliği
  • Günlük havuz Bakımız
  • Elektrik kullanımı
  • Su kullanımı
  • Gaz kullanımı
  • internet kullanımı
Konum Bilgileri