İlan No: MAV00294

Villa Patara-Bodamya

Kalkan'da Jakuzili Muhafazakar Kiralık Balayı Villası

Antalya / İslamlar / Bodamya

Muhafazakar Jakuzili Doğa içinde Balayı Villası

Taş ve ahşap mimari yapısı doğanın güzelliğiyle de birleşince bu villamız da yılınızın en güzel günlerini geçireceksiniz. Villamız Kalkanın  İslamalar köyünde bulunmakta olup Kalkan merkeze ortalama araçla on beş dakikalık mesafededir. Villamız balayı çiftlerine hitap etmektedir. Muhafazakar olan villamızın etrafı perdeleme sistemiyle kapatılmıştır. Size özel havuzu ve bahçesi böylelikle daha rahat kullanabileceğiniz bir alana dönüştürülmüştür.

Not: Evcil hayvan kabul edilmemektedir. ( Kafes hayvanları hariç )

Önemli Bilgiler: İnternet , su , gaz , elektrik ücretleri fiyata dahildir. Görevliler tarafından düzenli olarak havuz ve bahçe bakımı günde bir kez düzenli olarak yapılmaktadır. Kiralamış olduğunuz villa girişte temiz olarak teslim edilmekte ve haftada bir kez temizlenir. Ekstra temizlik , havlu , kiralık araç , sağlık ve sigortalar fiyata dahil değildir. Tatil evi kiralayan misafirlerimiz , www.mavillam.com web sayfasındaki Kiralama Şartları' nı kabul etmiş sayılır. Havuzu korunaklı villalarımızda kesinlikle %100 görünmeme garantisi vermemekteyiz bu villalarımızın her zaman %5 sakınma payı mevcuttur.

Depozito: Kırık , hasar , vs. için girişte  depozito alınır. Kiralık villa ile ilgili problem olmadığı zaman kiralamış olduğunuz villadan çıkışında depozito iade edilir.

Genel not: Şehir Merkezinden uzakta konuma sahip olan tatil villaların tamamı böcekler için düzenli olarak temizlenir ve ilaçlanır. Şehir Merkezinden uzakta konuma sahip olan evlerimizde, merkezde yer alan villalara göre böcek vs. çıkma ihtimali daha yüksektir.

Kiralık Villada Tatilinin Doğru adresi, Mavillam.com

Havuz Özellikleri
Özel Havuz
Derinlik 1.50 cm
Genişlik 2.5 m
Uzunluk 5 m
Villanın Olanakları
Ekonomik
Özel Havuzlu
Jakuzi
Muhafazakar Kapalı Bahçe
Doğa İçinde
Lüks
Muhafazakar Kapalı Bahçe
Otopark
Salıncak
Barbekü
Kim Nerede Yatacak ?
1 .Yatak odası
1 Çift kişilik yatak
Villanın Kiralama Ücreti
Kiralama Kaparosu: 30 %
Giriş depozito: 500  
Extra temizlik ücreti: 250  
Fiyata dahil olanlar:
  • Konaklama
  • Giriş temizliği
  • Günlük havuz Bakımız
  • Elektrik kullanımı
  • Su kullanımı
  • Gaz kullanımı
  • internet kullanımı
Konum Bilgileri