İlan No: MAV00287

Villa Nergiz

Kalkan'da Kiralık Muhafazakar Deniz Manzaralı Villa

Antalya / Kalkan / Kızıltaş

Deniz Manzaralı Muhafazakar Şehir Merkezinde Lüks Balayı Villası

Kalkan / Kızıltaş Mevkisinde bulunan 17 adet özel ahşap tasarımlı villadan biridir. Mutfak gereçlerinden, diğer ev eşyalarına kadar her şeyin özel olarak sunulduğu villa da yabancılık çekmeden, rahat ve keyifli bir tatil yapın. Havuz terası perdeleme sistemiyle kapatılarak muhafazakar ailelerin ve balayı çiftlerimizin tercih ettiği muhafazakar bir villadır. İslami tatil otellerinden sıkılan misafirlerimiz için özel hazırlanmış tatil villamız, Kalkan şehir merkezine 2 km uzaklıkta olup, Adalar ve Deniz manzarasına sahiptir.

Not: Evcil hayvan kabul edilmemektedir. ( Kafes hayvanları hariç )

Önemli Bilgiler: İnternet , su , gaz , elektrik ücretleri fiyata dahildir. Görevliler tarafından düzenli olarak havuz ve bahçe bakımı günde bir kez düzenli olarak yapılmaktadır. Kiralamış olduğunuz villa girişte temiz olarak teslim edilmekte ve haftada bir kez temizlenir. Ekstra temizlik , havlu , kiralık araç , sağlık ve sigortalar fiyata dahil değildir. Tatil evi kiralayan misafirlerimiz , www.mavillam.com web sayfasındaki Kiralama Şartları' nı kabul etmiş sayılır. Havuzu korunaklı villalarımızda kesinlikle %100 görünmeme garantisi vermemekteyiz bu villalarımızın her zaman %5 sakınma payı mevcuttur.

Depozito: Kırık , hasar , vs. için girişte  depozito alınır. Kiralık villa ile ilgili problem olmadığı zaman kiralamış olduğunuz villadan çıkışında depozito iade edilir.

Genel not: Şehir Merkezinden uzakta konuma sahip olan tatil villaların tamamı böcekler için düzenli olarak temizlenir ve ilaçlanır. Şehir Merkezinden uzakta konuma sahip olan evlerimizde, merkezde yer alan villalara göre böcek vs. çıkma ihtimali daha yüksektir.

Kiralık Villada Tatilinin Doğru adresi, Mavillam.com

Havuz Özellikleri
Özel Havuz
Derinlik 1.50 m
Genişlik 4 m
Uzunluk 8 m
Villanın Olanakları
Kim Nerede Yatacak ?
1 .Yatak odası
1 Çift kişilik yatak
2 .Yatak odası
2 Tek kişilik yatak
Villanın Kiralama Ücreti
Kiralama Kaparosu: 30 %
Giriş depozito: 500  
Extra temizlik ücreti: 250  
Fiyata dahil olanlar:
  • Konaklama
  • Giriş temizliği
  • Günlük havuz Bakımız
  • Elektrik kullanımı
  • Su kullanımı
  • Gaz kullanımı
  • internet kullanımı
Konum Bilgileri