İlan No: MAV00271

Villa Kalkan 5

Kalkan'da Deniz Manzaralı Muhafazakar Kiralık Villa

Antalya / Kalkan / Kördere

Çocuk Havuzlu Muhafazakar Deniz Manzaralı Şehir Merkezine Yakın Kalabalık Ailelere Uygun Villa

Kalkan / Kördere mevkiinde konumlanmaktadır. Mükemmel deniz manzarası ve doğa ile iç içe konumuyla en çok tercih edilen kiralık villalar arasındadır. Onbir kişi kapasiteli kiralık villamızın beş yatak odası vardır. Odaları geniş ve ferah olmasıyla birlikte her odasında tuvalet ve banyo mevcuttur. Amerikan tipi mutfağı olan villamız, donanımlı mutfak gereçlerine sahiptir. Çocuklu ailelerin rahat edebilmesi için çocuk havuzu mevcuttur. Havuz terası perdeleme sistemiyle kapatılarak yabancı gözlerden uzak bir tatil isteyen misafirlerimiz için ideal bir seçenektir. Muhafazakar villa kategorisinde bulunan villa kalkan-5, Şehir merkezine 3 km uzaklıktadır.

Not: Evcil hayvan kabul edilmemektedir. ( Kafes hayvanları hariç )

Önemli Bilgiler: İnternet , su , gaz , elektrik ücretleri fiyata dahildir. Görevliler tarafından düzenli olarak havuz ve bahçe bakımı günde bir kez düzenli olarak yapılmaktadır. Kiralamış olduğunuz villa girişte temiz olarak teslim edilmekte ve haftada bir kez temizlenir. Ekstra temizlik , havlu , kiralık araç , sağlık ve sigortalar fiyata dahil değildir. Tatil evi kiralayan misafirlerimiz , www.mavillam.com web sayfasındaki Kiralama Şartları' nı kabul etmiş sayılır. Havuzu korunaklı villalarımızda kesinlikle %100 görünmeme garantisi vermemekteyiz bu villalarımızın her zaman %5 sakınma payı mevcuttur.

Depozito: Kırık , hasar , vs. için girişte  depozito alınır. Kiralık villa ile ilgili problem olmadığı zaman kiralamış olduğunuz villadan çıkışında depozito iade edilir.

Genel not: Şehir Merkezinden uzakta konuma sahip olan tatil villaların tamamı böcekler için düzenli olarak temizlenir ve ilaçlanır. Şehir Merkezinden uzakta konuma sahip olan evlerimizde, merkezde yer alan villalara göre böcek vs. çıkma ihtimali daha yüksektir.

Kiralık Villada Tatilinin Doğru adresi, Mavillam.com

Havuz Özellikleri
Özel Havuz
Derinlik 1.75 cm
Genişlik 4 m
Uzunluk 11 m
Villanın Olanakları
Kim Nerede Yatacak ?
1 .Yatak odası
1 Tek kişilik yatak
2 .Yatak odası
1 Tek kişilik yatak
3 .Yatak odası
1 Tek kişilik yatak
4 .Yatak odası
2 Tek kişilik yatak
5 .Yatak odası
2 Tek kişilik yatak
Villanın Kiralama Ücreti
Kiralama Kaparosu: 30 %
Giriş depozito: 500  
Extra temizlik ücreti: 250  
Fiyata dahil olanlar:
  • Konaklama
  • Giriş temizliği
  • Günlük havuz Bakımız
  • Elektrik kullanımı
  • Su kullanımı
  • Gaz kullanımı
  • internet kullanımı
Konum Bilgileri