İlan No: MAV00420

Villa Kaan

Jakuzili Isıtmalı Kapalı Havuz ve Deniz Manzaralı Villa

Antalya / Üzümlü / Margaz

Çocuk Havuzlu Doğa İçinde Muhafazakar Villa Jakuzili Balayı Villası


Kiralık Villa Kaan


Kalkan Üzümlü köyü bölgesinde bulunmaktadır.  Taş ev olarak tasarlanan mimarisi, sizlere sıra dışı bir deneyim sunmakta olup; sıradan binaların aksine çok daha özel bir konaklama süreci sağlamaktadır. Kiralık Villa, yaz aylarında olduğu kadar; kış aylarında aktif olarak hizmet sunabilen bir bina yapısına sahiptir. Tatil villamızın ana yatak odasında kapalı havuz yer almaktadır ve kış aylarında güne başlarken yatak odanıza özel bir kapalı havuz sizleri karşılar. Yatak odasında havuz olması, sizlere hem daha gizli bir ortam hem daha rahat bir havuz keyfi sürecini sunmuş olmaktadır. Tatil Villası Konumu itibariyle sizlere mükemmel bir doğa manzarası sunmaktadır.  Kiralık Villamızda şehir hayatından uzaklaşmak ve gerçekten özel bir doğa manzarası eşliğinde huzurlu bir konaklama, villa tatili süreci yaşamak adına Villa Kaan tercih edilebilir.


Not 2: Evcil hayvan kabul edilmemektedir. ( Kafes hayvanları hariç )

Önemli Bilgiler: İnternet , su , gaz , elektrik ücretleri fiyata dahildir. Görevliler tarafından düzenli olarak havuz ve bahçe bakımı günde bir kez düzenli olarak yapılmaktadır. Kiralamış olduğunuz villa girişte temiz olarak teslim edilmekte ve haftada bir kez temizlenir. Ekstra temizlik , havlu , kiralık araç , sağlık ve sigortalar fiyata dahil değildir. Tatil evi kiralayan misafirlerimiz , www.mavillam.com web sayfasındaki Kiralama Şartları' nı kabul etmiş sayılır. Havuzu korunaklı villalarımızda kesinlikle %100 görünmeme garantisi vermemekteyiz bu villalarımızın her zaman %5 sakınma payı mevcuttur.

Depozito: Kırık , hasar , vs. için girişte  depozito alınır. Kiralık villa ile ilgili problem olmadığı zaman kiralamış olduğunuz villadan çıkışında depozito iade edilir.

Genel not: Şehir Merkezinden uzakta konuma sahip olan tatil villaların tamamı böcekler için düzenli olarak temizlenir ve ilaçlanır. Şehir Merkezinden uzakta konuma sahip olan evlerimizde, merkezde yer alan villalara göre böcek vs. çıkma ihtimali daha yüksektir.

Kiralık Villada Tatilinin Doğru adresi, Mavillam.com

Havuz Özellikleri
Özel Havuz
Derinlik 1.60 cm
Genişlik 4 m
Uzunluk 11 m
Villanın Olanakları
Kim Nerede Yatacak ?
1 .Yatak odası
1 Çift kişilik yatak
2 .Yatak odası
2 Tek kişilik yatak
Villanın Kiralama Ücreti
Kiralama Kaparosu: 30 %
Giriş depozito: 500  
Extra temizlik ücreti: 200  
Fiyata dahil olanlar:
  • Konaklama
  • Giriş temizliği
  • Günlük havuz Bakımız
  • Elektrik kullanımı
  • Su kullanımı
  • Gaz kullanımı
  • internet kullanımı
Konum Bilgileri