İlan No: MAV00510

Villa Bane

Bodrum'da Özel Havuzlu Kiralık Villa

Muğla / Bodrum / Torba

Korunaklı Denize Yakın Lüks Çocuk Parklı

Villa Bane, Bodrum'un nezih noktalarından birisi olan Torba'da yer almaktadır. Dışarıdan görünmeyen korunaklı havuza, geniş bahçeye, büyük bir çocuk oyun alanına sahiptir. Denize ve diğer tüm noktalara 900 metre gibi bir mesafede bulunmaktadır. Lüks içeriği ve özel detayları ile tatil için sizleri beklemektedir.Ücretsiz Ek Yatak: Villamız, 3 ana yatak odası, 3 ebeveyn banyosu ve 1 adet ortak tuvaletin yanı sıra; ücretsiz ek yatakları ile 10 kişiye kadar konaklama kapasitesi sunmaktadır.Dezenfekte ve İlaçlama: Galerinin son kısmında da görüleceği üzere, villamızda düzenli dezenfekte ve ilaçlama işlemleri yapılmaktadır.


Evcil Dostlar: Evcil hayvan kabul edilmemektedir. Sadece kafes hayvanlarına izin verilmektedir.


Korunaklı Havuz: Korunaklı yani havuzu dışarıdan görünmeyen olarak sunulan villalar %100 görünmeme garantisi vermemektedir. Bu villalar için ortalama %5 sakınma payı mevcuttur.


Hasar Depozitosu: Her villa için; villa girişinde nakit olarak hasar depozitosu tahsil edilir. Bu hasar depozitosu, villadan çıkış yapacağınız gün yapılacak kontroller neticesinde herhangi bir hasar, kırık ve benzeri zai durum olmaması halinde nakit olarak iâde edilir.


Konum: Sitemizde yer alan şehir merkezinden uzak ve doğa içerisinde bulunan tüm villalarda düzenli olarak böcek ve haşere karşıtı temizlik, ilaçlama yapılmaktadır. Buna karşın bu tarz konumda ki evlerde haşere ve böcek gibi unsurların bulunma ihtimali merkezi konumda ki evlere oranla fazla olabilmektedir.


Ekstra Hizmetler: Ekstra temizlik, ekstra havlu ve gereçler, araç kiralama, transfer ve tur gibi fiyatlara dahil olmayan talepleriniz olması halinde bizimle iletişime geçerek bilgi, hizmet talebinde bulunabilirsiniz.


www.mavillam.com web sitesinden villa kiralama talebi oluşturan ve villa kiralayan tüm misafirlerimiz Kiralama Şartları 'nı kabul etmiş sayılmaktadır. Ayrıca firmamız, 12404 belge numarası ile Mavillam Seyahat Turizm Acentası olarak hizmet sunaktadır. Bu bağlamda tüm kiralama işlemleriniz; TURSAB ve firmamız güvencesi altındadır.


Havuz Özellikleri
Derinlik: 160 cm
Uzunluk: 8 m
Genişlik: 4 m
Villanın Olanakları
Özel Havuzlu
Muhafazakar Kapalı Bahçe
Lüks
Şehir Merkezine Yakın
Otopark
Çocuk Parkı
Köşk
Kim Nerede Yatacak ?
1 .Yatak odası
1 Çift kişilik yatak
2 .Yatak odası
1 Çift kişilik yatak
3 .Yatak odası
2 Tek kişilik yatak
Villanın Kiralama Ücreti
Kiralama Kaparosu: 30 %
Giriş depozito: 850  
Extra temizlik ücreti: 0  
Fiyata dahil olanlar:
  • Konaklama
  • Giriş temizliği
  • Günlük havuz Bakımız
  • Elektrik kullanımı
  • Su kullanımı
  • Gaz kullanımı
  • internet kullanımı
Konum Bilgileri