İlan No: MAV00264

Villa Aslan Han

Deniz manzaralı Kiralık Villa

Antalya / Kalkan / Kışla

Deniz Manzaralı Şehir Merkezine Yakın Plaja Yürüş Mesafesinde Kalabalık Ailelere Uygun Villa

Kiralık VillaKalkan / Kışla bölgesinde konumlanmaktadır. Üç yatak odalı olup altı kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Yazlık Villamız, Deniz ve Şehir manzarasına sahiptir. Tamamen misafirlerimizin rahatlığı düşünülerek dizayn edilmiştir. Denize yakın konumu ile ön planda olan villamız, Kalabalık aileler için ideal bir seçenektir.

Villa Aslan Han; Kalkan merkeze araç ile 5 dakika mesafededir. Aynı zamanda 300 mt aşağıda bulunan plajdan tekneler ile kalkan limana ulaşım sağlamaları mümkündür. Patara plajına 18 km, Kaputaş plajına ise 10 km uzaklıktadır. Kiralık villada, Aileniz ve sevdiklerinizle unutulmaz bir tatil yaşabilirsiniz.

Not: Evcil hayvan kabul edilmemektedir. (Kafes hayvanları hariç)

Önemli Bilgiler: Villamızın tüm Elektrik, Su, Tüp gaz (vb.) giderleri ve Günlük Havuz & Bahçe Bakımı fiyata dahildir. Villamız nevresim, havlu takımı ve çarşafla birlikte size temizlenmiş olarak teslim edilip, konaklama süresince temizlik misafirlerimize aittir. Uzun süreli konaklamalarda haftada bir temizlik ücretsiz olarak bizim tarafımızdan yaptırılmaktadır. Ekstra temizlik istenirse ek ücret mukabilinde temizlik hizmeti verilmektedir. Ekstra temizlik, havlu, kiralık araç, sağlık ve sigortalar fiyata dahil değildir. Tatil evi kiralayan misafirlerimiz, www.mavillam.com sayfasındaki Kiralama Şartları' nı kabul etmiş sayılır. Havuzu korunaklı villalarda kesinlikle %100 görünmeme garantisi verilmemektedir. Bu villaların her zaman %5 sakınma payı mevcuttur.

Depozito: Kırık, hasar, vs. için girişte depozito alınır. Kiralık villa ile ilgili problem olmadığı zaman kiralamış olduğunuz villadan çıkışında depozito iade edilir.

Genel not: Şehir Merkezinden uzakta konuma sahip olan tatil villaların tamamı böcekler için düzenli olarak temizlenir ve ilaçlanır. Şehir Merkezinden uzakta konuma sahip olan evlerimizde, merkezde yer alan villalara göre böcek vs. çıkma ihtimali daha yüksektir.

ÖDEME: Rezervasyon Anında; EFT-Havale veya Kredi Kartı ile Şirket Hesabımıza (%30) ön ödeme alınmaktadır.

Kiralık Villada Tatilinin Doğru adresi, Mavillam.com

Havuz Özellikleri
Özel Havuz
Derinlik 1.65 cm
Genişlik 3.5 m
Uzunluk 5.8 m
Villanın Olanakları
Kim Nerede Yatacak ?
1 .Yatak odası
1 Çift kişilik yatak
2 .Yatak odası
1 Çift kişilik yatak
3 .Yatak odası
2 Tek kişilik yatak
Villanın Kiralama Ücreti
Kiralama Kaparosu: 30 %
Giriş depozito: 500  
Extra temizlik ücreti: 250  
Fiyata dahil olanlar:
  • Konaklama
  • Giriş temizliği
  • Günlük havuz Bakımız
  • Elektrik kullanımı
  • Su kullanımı
  • Gaz kullanımı
  • internet kullanımı
Konum Bilgileri