İlan No: MAV00338

Villa Perla

Kalkan'da Deniz Manzaralı Kiralık Villa

Antalya / Kalkan / Kışla

Deniz Manzaralı Merkeze Yakın Lüks Villa

Kaş / Kalkan mevkinde bulunan Dört yatak odalı sekiz kişilik konaklama kapasitesine sahip Deniz Manzaralı Villa seçeneklerimizin arasındadır. Kalkan mimarisine uygun doğal taş ve mermer içeren taşlardan dekore edilmiştir. 

Kalabalık aileler, Arkadaş grupları için ideal tatil villaları arasında olup Kalkan Merkeze yürüme mesefasinde, Plaja ve Restaurantlara 5 dakika mesafededir. 

Not: Evcil hayvan kabul edilmemektedir. ( Kafes hayvanları hariç )

Önemli Bilgiler: İnternet , su , gaz , elektrik ücretleri fiyata dahildir. Görevliler tarafından düzenli olarak havuz ve bahçe bakımı günde bir kez düzenli olarak yapılmaktadır. Kiralamış olduğunuz villa girişte temiz olarak teslim edilmekte ve haftada bir kez temizlenir. Ekstra temizlik , havlu , kiralık araç , sağlık ve sigortalar fiyata dahil değildir. Tatil evi kiralayan misafirlerimiz , www.mavillam.com web sayfasındaki Kiralama Şartları' nı kabul etmiş sayılır. Havuzu korunaklı villalarımızda kesinlikle %100 görünmeme garantisi vermemekteyiz bu villalarımızın her zaman %5 sakınma payı mevcuttur.

Depozito: Kırık , hasar , vs. için girişte  depozito alınır. Kiralık villa ile ilgili problem olmadığı zaman kiralamış olduğunuz villadan çıkışında depozito iade edilir.

Genel not: Şehir Merkezinden uzakta konuma sahip olan tatil villaların tamamı böcekler için düzenli olarak temizlenir ve ilaçlanır. Şehir Merkezinden uzakta konuma sahip olan evlerimizde, merkezde yer alan villalara göre böcek vs. çıkma ihtimali daha yüksektir.

Kiralık Villada Tatilinin Doğru adresi, Mavillam.com

Havuz Özellikleri
Özel Havuz
Derinlik 1.60
Genişlik 3.5 m
Uzunluk 10 m
Villanın Olanakları
Özel Havuzlu
Deniz Manzaralı
Şehir Merkezine Yakın
Otopark
Doğa İçinde
Armut Koltuk
Şehir Manzaralı
Lüks
Barbekü
Kim Nerede Yatacak ?
1 .Yatak odası
1 Çift kişilik yatak
2 .Yatak odası
1 Çift kişilik yatak
3 .Yatak odası
2 Tek kişilik yatak
4 .Yatak odası
1 Tek kişilik yatak
Villanın Kiralama Ücreti
Kiralama Kaparosu: 30 %
Giriş depozito: 500  
Extra temizlik ücreti: 200  
Fiyata dahil olanlar:
  • Konaklama
  • Giriş temizliği
  • Günlük havuz Bakımız
  • Elektrik kullanımı
  • Su kullanımı
  • Gaz kullanımı
  • internet kullanımı
Konum Bilgileri