İlan No: MAV00422

Villa Kristal

Kalkan'da Isıtmalı Kapalı Havuz ve Deniz Manzaralı Kiralık Villa

Antalya / Kalkan / Kördere

Muhafazakar Villa Deniz Manzaralı Isıtmalı Kapalı Havuz Çocuk Havuzu


Kiralık Villa Kristal


Kalkan ‘ın en güzel manzaraya sahip bölgelerinden birisi olan Kördere mevkisinde konumlanmış villalardan birisidir. 3 yatak odalı ve 6 kişilik konaklama kapasitesine sahip villamızın  havuzu korunaklı olup muhafazakar kiralık villa kategorisinde yer almaktadır ve muhafazakar ailelerimizin de diledikleri gibi zaman geçirebilecekleri  konforlu bir yazlık kiralık villadır. Siz değerli misafirlerimizi ağırlamak için kapılarını aralamaktadır.


Not 1 : Villamızın havuz ısıtması ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla opsiyonel olup, istenirse günlük 95 TL karşılığında açılmaktadır.  Bunu rezervasyon anında talep etmeniz gerekmektedir.

Not 2 : Evcil hayvan kabul edilmemektedir. ( Kafes hayvanları hariç )

Önemli Bilgiler: İnternet , su , gaz , elektrik ücretleri fiyata dahildir. Görevliler tarafından düzenli olarak havuz ve bahçe bakımı günde bir kez düzenli olarak yapılmaktadır. Kiralamış olduğunuz villa girişte temiz olarak teslim edilmekte ve haftada bir kez temizlenir. Ekstra temizlik , havlu , kiralık araç , sağlık ve sigortalar fiyata dahil değildir. Tatil evi kiralayan misafirlerimiz , www.mavillam.com web sayfasındaki Kiralama Şartları' nı kabul etmiş sayılır. Havuzu korunaklı villalarımızda kesinlikle %100 görünmeme garantisi vermemekteyiz bu villalarımızın her zaman %5 sakınma payı mevcuttur.

Depozito: Kırık , hasar , vs. için girişte  depozito alınır. Kiralık villa ile ilgili problem olmadığı zaman kiralamış olduğunuz villadan çıkışında depozito iade edilir.

Genel not: Şehir Merkezinden uzakta konuma sahip olan tatil villaların tamamı böcekler için düzenli olarak temizlenir ve ilaçlanır. Şehir Merkezinden uzakta konuma sahip olan evlerimizde, merkezde yer alan villalara göre böcek vs. çıkma ihtimali daha yüksektir.

Kiralık Villada Tatilinin Doğru adresi, Mavillam.com

 

Havuz Özellikleri
Derinlik 1.60 cm
Genişlik 3.5 m
Uzunluk 7 m Isıtmalı Kapalı Havuz: 2.50 x 1.50 x 1.20
Villanın Olanakları
Kim Nerede Yatacak ?
1 .Yatak odası
1 Çift kişilik yatak
2 .Yatak odası
1 Çift kişilik yatak
3 .Yatak odası
2 Tek kişilik yatak
Villanın Kiralama Ücreti
Kiralama Kaparosu: 30 %
Giriş depozito: 500  
Extra temizlik ücreti: 350  
Fiyata dahil olanlar:
  • Konaklama
  • Giriş temizliği
  • Günlük havuz Bakımız
  • Elektrik kullanımı
  • Su kullanımı
  • Gaz kullanımı
  • internet kullanımı
Konum Bilgileri