İlan No: MAV00445

Villa Amour

İslamlar'da Jakuzili. Çocuk Havuzlu, Muhafazakar Kiralık Villa

Antalya / İslamlar / Bodamya

Doğa İçinde Muhafazakar Villa Çocuk Havuzlu Bahçeli


Kiralık Villa AmourKiralık Villa; Kalkan / İslamlar Köyünde yer alan, doğayı ve huzuru temsil eden , özenle tasarlanmış , doğa dostu bir Kiralık villadır. Yeşil ve mavi renklerin hakim olduğu bu özel kiralık villamızda , aradığınız tatilin karşılığını tam olarak alacağınız bir atmosfere sahiptir . Bu özel kiralık villamız 3 yatak odalı olup 6 kişiye kadar konaklama fırsatı sunmaktadır. Yazlık kiralık villamız özellikle küçük çocuklu aileler için ideal bir tercihtir. Kiralık Villamızın diğer bir özelliği ise , havuz ve bahçe katına kapatılma yapılarak korunaklı bir hale getirilmiş olup muhafazakar bir tatil isteyenler için uygundur.


Not: Evcil hayvan kabul edilmemektedir. ( Kafes hayvanları hariç )

Önemli Bilgiler: Villamızın tüm Elektrik, Su, Tüp gaz (vb.) giderleri ve Günlük Havuz & Bahçe Bakımı fiyata dahildir. Villamız nevresim, çarşaf ve havlu takımı ile birlikte size temizlenmiş olarak teslim edilip, konaklama süresince temizlik misafirlerimize aittir. Uzun süreli konaklamalarda haftada bir temizlik ücretsiz olarak bizim tarafımızdan yaptırılmaktadır. Ekstra temzilik istenirse ek ücret mukabilinde temizlik hizmeti verilmektedir. Ekstra temizlik , havlu , kiralık araç , sağlık ve sigortalar fiyata dahil değildir. Tatil evi kiralayan misafirlerimiz, www.mavillam.com web sayfasındaki Kiralama Şartları' nı kabul etmiş sayılır. Havuzu korunaklı villalarımızda kesinlikle %100 görünmeme garantisi vermemekteyiz bu villalarımızın her zaman %5 sakınma payı mevcuttur.

Depozito: Kırık , hasar , vs. için girişte  depozito alınır. Kiralık villa ile ilgili problem olmadığı zaman kiralamış olduğunuz villadan çıkışında depozito iade edilir.

Genel not: Şehir Merkezinden uzakta konuma sahip olan tatil villaların tamamı böcekler için düzenli olarak temizlenir ve ilaçlanır. Şehir Merkezinden uzakta konuma sahip olan evlerimizde, merkezde yer alan villalara göre böcek vs. çıkma ihtimali daha yüksektir.

Kiralık Villada Tatilinin Doğru adresi, Mavillam.com

Havuz Özellikleri
Özel Havuz Derinlik 1.55 cm Uzunluk 7.30 m Genişlik 3.60 cm
Villanın Olanakları
Video
Kim Nerede Yatacak ?
1 .Yatak odası
1 Çift kişilik yatak
2 .Yatak odası
1 Çift kişilik yatak
3 .Yatak odası
2 Tek kişilik yatak
Villanın Kiralama Ücreti
Kiralama Kaparosu: 30 %
Giriş depozito: 500  
Extra temizlik ücreti: 250  
Fiyata dahil olanlar:
  • Konaklama
  • Giriş temizliği
  • Günlük havuz Bakımız
  • Elektrik kullanımı
  • Su kullanımı
  • Gaz kullanımı
  • internet kullanımı
Konum Bilgileri