İlan No: MAV00377

Villa Şelale

Muhafazakar Deniz Manzaralı Kapalı Havuzlu Kiralık Villa

Antalya / İslamlar / Lapaz

Güvenlik kameralı sıtmalı Kapalı Havuz Muhafazakar Villa Balayı Villası Doğa İçinde Jakuzili

Kiralık Villa; Kalkan / Lapaz bölgesinde konumlanan kiralık özel bir villadır.  2018  Mayıs ayı itibari ile hizmete açılmıştır.  4 mevsim kiralama yapabileceğiniz Kapalı havuzlu tatil villası, dünyaca ünlü Patara kumsalı manzarasına hakim olup, panoramik bir manzaraya hakimdir. Kiralık villa Şelale'nin İç havuzun da içeceklerinizi yudumlarken , manzarayı izleme keyfini en üst seviyelerde yaşayabilirsiniz. İç havuzunun jakuzi özelliği ise tatilinizi daha keyifli hale getirecektir.  Havuz ve bahçe katı dışarıdan görünmemesi muhafazakar aileler için ideal bir tercihtir. 

Not: Evcil hayvan kabul edilmemektedir. ( Kafes hayvanları hariç )

Önemli Bilgiler: İnternet , su , gaz , elektrik ücretleri fiyata dahildir. Görevliler tarafından düzenli olarak havuz ve bahçe bakımı günde bir kez düzenli olarak yapılmaktadır. Kiralamış olduğunuz villa girişte temiz olarak teslim edilmekte ve haftada bir kez temizlenir. Ekstra temizlik , havlu , kiralık araç , sağlık ve sigortalar fiyata dahil değildir. Tatil evi kiralayan misafirlerimiz , www.mavillam.com web sayfasındaki Kiralama Şartları' nı kabul etmiş sayılır. Havuzu korunaklı villalarımızda kesinlikle %100 görünmeme garantisi vermemekteyiz bu villalarımızın her zaman %5 sakınma payı mevcuttur.

Depozito: Kırık , hasar , vs. için girişte  depozito alınır. Kiralık villa ile ilgili problem olmadığı zaman kiralamış olduğunuz villadan çıkışında depozito iade edilir.

Genel not: Şehir Merkezinden uzakta konuma sahip olan tatil villaların tamamı böcekler için düzenli olarak temizlenir ve ilaçlanır. Şehir Merkezinden uzakta konuma sahip olan evlerimizde, merkezde yer alan villalara göre böcek vs. çıkma ihtimali daha yüksektir.

Kiralık Villada Tatilinin Doğru adresi, Mavillam.com

Havuz Özellikleri
Özel Havuz
Derinlik 1.60 cm
Genişlik 5 m
Uzunluk 8 m
Villanın Olanakları
Kim Nerede Yatacak ?
1 .Yatak odası
1 Çift kişilik yatak
2 .Yatak odası
2 Tek kişilik yatak
Villanın Kiralama Ücreti
Kiralama Kaparosu: 30 %
Giriş depozito: 500  
Extra temizlik ücreti: 250  
Fiyata dahil olanlar:
  • Konaklama
  • Giriş temizliği
  • Günlük havuz Bakımız
  • Elektrik kullanımı
  • Su kullanımı
  • Gaz kullanımı
  • internet kullanımı
Konum Bilgileri