İlan No: MAV00347

Villa Akropol

Kalkan'da Deniz Manzaralı Muhafazakar Kiralık Villa

Antalya / Patara / Yalı

Deniz Manzaralı Muhafazakar Lüks Jakuzili Balayı Villası

Dünyaca ünlü Patara Plajı manzarasına hakimdir, neredeyse tüm kumsal görünmektedir. Patara Plajı dünyada 3. büyük, Türkiyede 1. büyük kumsal olarak kayıtlara geçmektedir. Lüks Kiralık villamız, doğa ile ile içi içe olup, güne kuş sesleri ile başlayacaksınız, yatağınızdan kalktığınızda ise yemyeşil doğa ve ardından sonsuz mavilik sizi karşılayacaktır. Şehrin yoğunluğundan uzak sessiz sakin bir tatil planı için en ideal tercihleden bir tanesidir. Villamızın çevresinde çok fazla yapılaşma olmaması ve dizayn edilirken mahremiyete önem verilerek yapılmış, havuz ve bahçe katı dışarıdan görünmemektedir, bu özelliği ile muhafazakar aileler için tercih sebebidir.

Not: Evcil hayvan kabul edilmemektedir. ( Kafes hayvanları hariç )

Önemli Bilgiler: İnternet , su , gaz , elektrik ücretleri fiyata dahildir. Görevliler tarafından düzenli olarak havuz ve bahçe bakımı günde bir kez düzenli olarak yapılmaktadır. Kiralamış olduğunuz villa girişte temiz olarak teslim edilmekte ve haftada bir kez temizlenir. Ekstra temizlik , havlu , kiralık araç , sağlık ve sigortalar fiyata dahil değildir. Tatil evi kiralayan misafirlerimiz , www.mavillam.com web sayfasındaki Kiralama Şartları' nı kabul etmiş sayılır. Havuzu korunaklı villalarımızda kesinlikle %100 görünmeme garantisi vermemekteyiz bu villalarımızın her zaman %5 sakınma payı mevcuttur.

Depozito: Kırık , hasar , vs. için girişte  depozito alınır. Kiralık villa ile ilgili problem olmadığı zaman kiralamış olduğunuz villadan çıkışında depozito iade edilir.

Genel not: Şehir Merkezinden uzakta konuma sahip olan tatil villaların tamamı böcekler için düzenli olarak temizlenir ve ilaçlanır. Şehir Merkezinden uzakta konuma sahip olan evlerimizde, merkezde yer alan villalara göre böcek vs. çıkma ihtimali daha yüksektir.

Kiralık Villada Tatilinin Doğru adresi, Mavillam.com

Havuz Özellikleri
Özel Havuz
uzunluk 13 m
genişlik 5 m
derinlik 1.60 cm
Villanın Olanakları
Özel Havuzlu
Jakuzi
Muhafazakar Kapalı Bahçe
Deniz Manzaralı
Doğa İçinde
Lüks
Muhafazakar Kapalı Bahçe
Otopark
Kim Nerede Yatacak ?
1 .Yatak odası
1 Çift kişilik yatak
2 .Yatak odası
1 Çift kişilik yatak
3 .Yatak odası
2 Tek kişilik yatak
Villanın Kiralama Ücreti
Kiralama Kaparosu: 30 %
Giriş depozito: 500  
Extra temizlik ücreti: 300  
Fiyata dahil olanlar:
  • Konaklama
  • Giriş temizliği
  • Günlük havuz Bakımız
  • Elektrik kullanımı
  • Su kullanımı
  • Gaz kullanımı
  • internet kullanımı
Konum Bilgileri