İlan No: MAV00440

Villa Rudi

İslamlar'da Jakuzili Lüks Kiralık Villa

Antalya / İslamlar / Bodamya

Çocuk Havuzlu Muhafazakar Villa Jakuzi Lüks Villa Balayı Villası


Kiralık Villa Rudi


Kalkan / İslamlar bölgesinde  bulunan Lüks Muhafazakar Balayı villamız, muhteşem doğa ve deniz manzarasına sahip, İki yatak odalı dört  kişilik kiralık villamız dır. Havuzunun korunaklı olmasından dolayı muhafazakar ailelerimizin de tercih ettiği Villa Rudi iç ve dış tasarımı gözünüze ve ruhunuza hitap eden dizaynı ile Balayı çiftlerimiz içinde uygun bir seçenektir. Konumundan dolayı bölgenin en temiz havasına sahiptir. Şehir kalabalığından sıkılan misafirlerimiz için ideal bir seçenektir.


Not: Evcil hayvan kabul edilmemektedir. ( Kafes hayvanları hariç )

Önemli Bilgiler: İnternet , su , gaz , elektrik ücretleri fiyata dahildir. Görevliler tarafından düzenli olarak havuz ve bahçe bakımı günde bir kez düzenli olarak yapılmaktadır. Kiralamış olduğunuz villa girişte temiz olarak teslim edilmekte ve haftada bir kez temizlenir. Ekstra temizlik , havlu , kiralık araç , sağlık ve sigortalar fiyata dahil değildir. Tatil evi kiralayan misafirlerimiz , www.mavillam.com web sayfasındaki Kiralama Şartları' nı kabul etmiş sayılır. Havuzu korunaklı villalarımızda kesinlikle %100 görünmeme garantisi vermemekteyiz bu villalarımızın her zaman %5 sakınma payı mevcuttur.

Depozito: Kırık , hasar , vs. için girişte  depozito alınır. Kiralık villa ile ilgili problem olmadığı zaman kiralamış olduğunuz villadan çıkışında depozito iade edilir.

Genel not: Şehir Merkezinden uzakta konuma sahip olan tatil villaların tamamı böcekler için düzenli olarak temizlenir ve ilaçlanır. Şehir Merkezinden uzakta konuma sahip olan evlerimizde, merkezde yer alan villalara göre böcek vs. çıkma ihtimali daha yüksektir.

Kiralık Villada Tatilinin Doğru adresi, Mavillam.com

Havuz Özellikleri
Özel Havuz Derinlik 1.60 cm Genişlik 4 m Uzunluk 11 m
Villanın Olanakları
Özel Havuzlu
Çocuk Havuzlu
Jakuzi
Muhafazakar Kapalı Bahçe
Doğa İçinde
Lüks
Kim Nerede Yatacak ?
1 .Yatak odası
1 Çift kişilik yatak
2 .Yatak odası
2 Tek kişilik yatak
Villanın Kiralama Ücreti
Kiralama Kaparosu: 30 %
Giriş depozito: 500  
Extra temizlik ücreti: 250  
Fiyata dahil olanlar:
  • Konaklama
  • Giriş temizliği
  • Günlük havuz Bakımız
  • Elektrik kullanımı
  • Su kullanımı
  • Gaz kullanımı
  • internet kullanımı
Konum Bilgileri