İlan No: MAV00408

Villa Kaputaş-Six

Muhafazakar, Isıtmalı Kapalı Havuzlu, Doğa İçinde Kiralık Balayı Villası

Antalya / Kalkan / Kaputaş

Doğa içinde Muhafazakar Villa Bahçeli Kapalı ve Isıtmalı Havuz

Kalkan Yayla Kaputaş Mevkinde yer alan özel tasarımlara sahip, tamamen doğa ile iç içe olup, konumu ve villaların dizaynı ile göz alıcı güzelliklere sahip eşsiz kiralık villa seçenekleridir. Kiralık villamız da 2 yatak odası mevcut olup toplamda 4 kişiye kadar konaklama fırsatı sunmaktadır. Balayını kiralık villada geçirmek isteyen çiftler için muhteşem bir tercihtir. Bir kaç aile olarak tatil yapmak isteyen fakat aynı villada kalmak istemeyenler için, aynı anda tarihlerin musaitliğine göre çoklu villa kiralama fırsatı sunmaktadır. Bu villamızın özelliklerine sahip 5 adet daha villa seçeneğimiz bulunmaktadır. Bunlar ise; Kaputaş-One / Kaputaş-Two / Kaputaş-Three / Kaputaş-Four / Kaputaş-Five olarak isimlendirilmektedir. Villalarımızın tümü korunaklı olup havuz ve bahçe katı dışarıdan görünmemektedir, bu özelliği muhafazakar ailelerin öncelik tercihidir.

Not: Villamızın havuz ısıtması mevcut olup fiyatlara dahildir, ekstra bir ücret talep edilmemektedir .

Not: Evcil hayvan kabul edilmemektedir. ( Kafes hayvanları hariç )

Önemli Bilgiler: İnternet , su , gaz , elektrik ücretleri fiyata dahildir. Görevliler tarafından düzenli olarak havuz ve bahçe bakımı günde bir kez düzenli olarak yapılmaktadır. Kiralamış olduğunuz villa girişte temiz olarak teslim edilmekte ve haftada bir kez temizlenir. Ekstra temizlik , havlu , kiralık araç , sağlık ve sigortalar fiyata dahil değildir. Tatil evi kiralayan misafirlerimiz , www.mavillam.com web sayfasındaki Kiralama Şartları' nı kabul etmiş sayılır. Havuzu korunaklı villalarımızda kesinlikle %100 görünmeme garantisi vermemekteyiz bu villalarımızın her zaman %5 sakınma payı mevcuttur.

Depozito: Kırık , hasar , vs. için girişte  depozito alınır. Kiralık villa ile ilgili problem olmadığı zaman kiralamış olduğunuz villadan çıkışında depozito iade edilir.

Genel not: Şehir Merkezinden uzakta konuma sahip olan tatil villaların tamamı böcekler için düzenli olarak temizlenir ve ilaçlanır. Şehir Merkezinden uzakta konuma sahip olan evlerimizde, merkezde yer alan villalara göre böcek vs. çıkma ihtimali daha yüksektir.

Kiralık Villada Tatilinin Doğru adresi, Mavillam.com

 

Havuz Özellikleri
Derinlik 1.50 cm
Genişlik 3.5 m
Uzunluk 7 m
Villanın Olanakları
Özel Havuzlu
Isıtma Havuzlu
Muhafazakar Kapalı Bahçe
Doğa İçinde
Lüks
Muhafazakar Kapalı Bahçe
Otopark
Barbekü
Bahçeli Villa
Kim Nerede Yatacak ?
1 .Yatak odası
1 Çift kişilik yatak
2 .Yatak odası
2 Tek kişilik yatak
Villanın Kiralama Ücreti
Kiralama Kaparosu: 30 %
Giriş depozito: 500  
Extra temizlik ücreti: 250  
Fiyata dahil olanlar:
  • Konaklama
  • Giriş temizliği
  • Günlük havuz Bakımız
  • Elektrik kullanımı
  • Su kullanımı
  • Gaz kullanımı
  • internet kullanımı
Konum Bilgileri