İlan No: MAV00358

Villa Eros

Deniz Manzaralı Şehir Merkezinde Jakuzili Isıtmalı Kapalı Havuzlu Lüks Villa

Antalya / Kalkan / Akbel

Deniz Manzaralı Şehir Merkezinde Jakuzili Isıtmalı Kapalı Havuzlu Lüks Villa Muhafazakar Villa

Balayı Tatili için tasarlanmış aynı zamanda çekirdek aileerinde tercih edebileceği Lüks Muhafazalar Tatil Villasıdır.  2018 Mayıs ayında itibaren kiralanmaya başlayan villamızın iç tasarımı misafirlermizin konforu düşünülerek dizayn edilmişdir. Villa Eros; havuz terası korunaklı, jakuzili, Isıtmalı İç havuzu ile Adalar manzarası ve Kalkan koyu manzarasına hakim Lüks Balayı Villaları arasında yer almaktadır. Kiralık Villa Eros; İki yatak odalı ve dört kişi konaklama kapasitesine sahip olup yatak odalarının her ikiside suit olarak dizayn edilmiş ve bir tanesinde ekstra jakuzi ve kapalı havuz da yer almaktadır. Kalkan Merkeze uzaklığı 1,5 Km, En yakın Plaja 2 Km uzaklıktadır.

Not: Villamızın havuz ısıtması mevcut olup fiyatlara dahildir, ekstra bir ücret talep edilmemektedir .

Not: Evcil hayvan kabul edilmemektedir. ( Kafes hayvanları hariç )

Önemli Bilgiler: İnternet , su , gaz , elektrik ücretleri fiyata dahildir. Görevliler tarafından düzenli olarak havuz ve bahçe bakımı günde bir kez düzenli olarak yapılmaktadır. Kiralamış olduğunuz villa girişte temiz olarak teslim edilmekte ve haftada bir kez temizlenir. Ekstra temizlik , havlu , kiralık araç , sağlık ve sigortalar fiyata dahil değildir. Tatil evi kiralayan misafirlerimiz , www.mavillam.com web sayfasındaki Kiralama Şartları' nı kabul etmiş sayılır. Havuzu korunaklı villalarımızda kesinlikle %100 görünmeme garantisi vermemekteyiz bu villalarımızın her zaman %5 sakınma payı mevcuttur.

Depozito: Kırık , hasar , vs. için girişte  depozito alınır. Kiralık villa ile ilgili problem olmadığı zaman kiralamış olduğunuz villadan çıkışında depozito iade edilir.

Genel not: Şehir Merkezinden uzakta konuma sahip olan tatil villaların tamamı böcekler için düzenli olarak temizlenir ve ilaçlanır. Şehir Merkezinden uzakta konuma sahip olan evlerimizde, merkezde yer alan villalara göre böcek vs. çıkma ihtimali daha yüksektir.

Kiralık Villada Tatilinin Doğru adresi, Mavillam.com

 

Havuz Özellikleri
Özel Havuz
Derinlik 1.55 cm
Genişlik 4 m
Uzunluk 8 m
Villanın Olanakları
Kim Nerede Yatacak ?
1 .Yatak odası
1 Çift kişilik yatak
2 .Yatak odası
2 Tek kişilik yatak
Villanın Kiralama Ücreti
Kiralama Kaparosu: 30 %
Giriş depozito: 500  
Extra temizlik ücreti: 200  
Fiyata dahil olanlar:
  • Konaklama
  • Giriş temizliği
  • Günlük havuz Bakımız
  • Elektrik kullanımı
  • Su kullanımı
  • Gaz kullanımı
  • internet kullanımı
Konum Bilgileri