İlan No: MAV00363

Villa Dominika

Doğa İçinde Deniz Manzaralı Lüks Kiralık Balayı Villası

Antalya / Patara / Yalı

Taş Ev Özel Tasarım Deniz Manzaralı Balayı Villası Doğa İçinde

Kiralık Villa; Kalkan / Patara Bölgesinde konumlanan Lüks Balayı Villasıdır. Balayı Tatilini 5 yıldızlı Otellerde geçirmek istemeyen çiftlerimizin en çok tercih ettiği Villa seçeneklerimizden olup, Likya Uygarlığının Başkenti Patara Antik Kentini ve Dünyaca ünlü Patara Plajını izleyerek unutulmaz bir Tatil geçirebileceğiniz Balayı Çiftlerimiz için özel tasarlanmış Tatil Villasıdır. Villamız da her sabah ekmek ve süt ücretsiz olarak kapınıza bırakılır. 2 gün arayla ücretsiz temizlik hizmeti verilmektedir. Balayı Villası; Kalkan Merkeze 11 Km, En yakın Plaja 8 Km uzaklıktadır.  

Not: Evcil hayvan kabul edilmemektedir. ( Kafes hayvanları hariç )

Önemli Bilgiler: İnternet , su , gaz , elektrik ücretleri fiyata dahildir. Görevliler tarafından düzenli olarak havuz ve bahçe bakımı günde bir kez düzenli olarak yapılmaktadır. Kiralamış olduğunuz villa girişte temiz olarak teslim edilmekte ve haftada bir kez temizlenir. Ekstra temizlik , havlu , kiralık araç , sağlık ve sigortalar fiyata dahil değildir. Tatil evi kiralayan misafirlerimiz , www.mavillam.com web sayfasındaki Kiralama Şartları' nı kabul etmiş sayılır. Havuzu korunaklı villalarımızda kesinlikle %100 görünmeme garantisi vermemekteyiz bu villalarımızın her zaman %5 sakınma payı mevcuttur.

Depozito: Kırık , hasar , vs. için girişte  depozito alınır. Kiralık villa ile ilgili problem olmadığı zaman kiralamış olduğunuz villadan çıkışında depozito iade edilir.

Genel not: Şehir Merkezinden uzakta konuma sahip olan tatil villaların tamamı böcekler için düzenli olarak temizlenir ve ilaçlanır. Şehir Merkezinden uzakta konuma sahip olan evlerimizde, merkezde yer alan villalara göre böcek vs. çıkma ihtimali daha yüksektir.

Not: Villamızda konaklayan misafirlerimiz için her sabah ücretsiz olarak süt ve ekmek servisimiz bulunmaktadır.

Kiralık Villada Tatilinin Doğru adresi, Mavillam.com

 

Havuz Özellikleri
Özel Havuz
Derinlik 1.40 cm
Genişlik 2.75 m
Uzunluk 7.25 m
Villanın Olanakları
Kim Nerede Yatacak ?
1 .Yatak odası
1 Çift kişilik yatak
Villanın Kiralama Ücreti
Kiralama Kaparosu: 30 %
Giriş depozito: 1000  
Extra temizlik ücreti: 200  
Fiyata dahil olanlar:
  • Konaklama
  • Giriş temizliği
  • Günlük havuz Bakımız
  • Elektrik kullanımı
  • Su kullanımı
  • Gaz kullanımı
  • internet kullanımı
Konum Bilgileri