İlan No: MAV00394

Villa Tamer

İslamlar'da Muhafazakar Kiralık Balayı Villası

Antalya / İslamlar / Bodamya

Ekonomik Bahçeli Muhafazakar Villa Balayı Villası Doğa İçinde

Kiralık Villa; Kalkan / İslamlar Köyü merkezinde yer almaktadır . Tatil villamız iki yatak odalı olup dört kişiye kadar konaklama kapasitesine sahip , şirin bir villadır . Muhafazakar aileler için uygun olup, villamızın havuz ve bahçe katı korunaklı olup dışarıdan görünmemektedir . Kiralık villamız; Merkezi bir konumda olması , restaurant ve marketlere yürüyerek ulaşma kolaylığı sağlamaktadır . Yazlık Kiralık villamız, Havuzunuzda dinlenirken villanın hemen yanından geçen doğal su kaynağı ve doğa ile iç içe olması sizlere huzur dolu bir tatil geçirmenizi sağlayacaktır .

Not: Evcil hayvan kabul edilmemektedir. ( Kafes hayvanları hariç )

Önemli Bilgiler: İnternet , su , gaz , elektrik ücretleri fiyata dahildir. Görevliler tarafından düzenli olarak havuz ve bahçe bakımı günde bir kez düzenli olarak yapılmaktadır. Kiralamış olduğunuz villa girişte temiz olarak teslim edilmekte ve haftada bir kez temizlenir. Ekstra temizlik , havlu , kiralık araç , sağlık ve sigortalar fiyata dahil değildir. Tatil evi kiralayan misafirlerimiz , www.mavillam.com web sayfasındaki Kiralama Şartları' nı kabul etmiş sayılır. Havuzu korunaklı villalarımızda kesinlikle %100 görünmeme garantisi vermemekteyiz bu villalarımızın her zaman %5 sakınma payı mevcuttur.

Depozito: Kırık , hasar , vs. için girişte  depozito alınır. Kiralık villa ile ilgili problem olmadığı zaman kiralamış olduğunuz villadan çıkışında depozito iade edilir.

Genel not: Şehir Merkezinden uzakta konuma sahip olan tatil villaların tamamı böcekler için düzenli olarak temizlenir ve ilaçlanır. Şehir Merkezinden uzakta konuma sahip olan evlerimizde, merkezde yer alan villalara göre böcek vs. çıkma ihtimali daha yüksektir.

Kiralık Villada Tatilinin Doğru adresi, Mavillam.com

Havuz Özellikleri
Özel Havuz
Derinlik 1.45 cm
Genişlik 3.70 m
Uzunluk 8 m
Villanın Olanakları
Kim Nerede Yatacak ?
1 .Yatak odası
1 Çift kişilik yatak
2 .Yatak odası
2 Tek kişilik yatak
Villanın Kiralama Ücreti
Kiralama Kaparosu: 30 %
Giriş depozito: 500  
Extra temizlik ücreti: 250  
Fiyata dahil olanlar:
  • Konaklama
  • Giriş temizliği
  • Günlük havuz Bakımız
  • Elektrik kullanımı
  • Su kullanımı
  • Gaz kullanımı
  • internet kullanımı
Konum Bilgileri