İlan No: MAV00396

Villa Ihlara

İslamlar'da Jakuzili Muhafazakar Muhafazakar Kiralık Villa

Antalya / İslamlar / Bodamya

Jakuzili Muhafazakar Villa Isıtmalı Havuzlu Bahçeli Doğa İçinde Balayı Villası

Kiralık Villamız; Kalkan İslamlar Mevkinde yer almaktadır , eşsiz bir tasarıma sahip olup , huzur dolu bir tatil vaat eden kiralık villa ıhlara , doğa ile iç içe olup , müthiş bir atmosfere sahiptir . Doğa içinde ki Villamız da , Şehrin kalabalığından ve yoğunluğundan uzak temiz havası ve yazlık villamızın iç açıcı renkli dizaynı sizlere unutulmaz bir tatil fırsatı sunmaktadır . Korunaklı havuz ve bahçe katı  konsepti ile Muhafazakar aileler için ilk tercih sebebi olmaktadır . Havuz ısıtma sistemiyle kış aylarına uygun kiralık villa şeçeneklerimizdendir.

Not: Villamızın havuz ısıtması mevcut olup fiyatlara dahildir, ekstra bir ücret talep edilmemektedir .

Not: Evcil hayvan kabul edilmemektedir. ( Kafes hayvanları hariç )

Önemli Bilgiler: İnternet , su , gaz , elektrik ücretleri fiyata dahildir. Görevliler tarafından düzenli olarak havuz ve bahçe bakımı günde bir kez düzenli olarak yapılmaktadır. Kiralamış olduğunuz villa girişte temiz olarak teslim edilmekte ve haftada bir kez temizlenir. Ekstra temizlik , havlu , kiralık araç , sağlık ve sigortalar fiyata dahil değildir. Tatil evi kiralayan misafirlerimiz , www.mavillam.com web sayfasındaki Kiralama Şartları' nı kabul etmiş sayılır. Havuzu korunaklı villalarımızda kesinlikle %100 görünmeme garantisi vermemekteyiz bu villalarımızın her zaman %5 sakınma payı mevcuttur.

Depozito: Kırık , hasar , vs. için girişte  depozito alınır. Kiralık villa ile ilgili problem olmadığı zaman kiralamış olduğunuz villadan çıkışında depozito iade edilir.

Genel not: Şehir Merkezinden uzakta konuma sahip olan tatil villaların tamamı böcekler için düzenli olarak temizlenir ve ilaçlanır. Şehir Merkezinden uzakta konuma sahip olan evlerimizde, merkezde yer alan villalara göre böcek vs. çıkma ihtimali daha yüksektir.

Kiralık Villada Tatilinin Doğru adresi, Mavillam.com

 

 

 

Havuz Özellikleri
Özel Havuz
Derinlik 1.50 cm
Genişlik 4 m
Uzunluk 8 m
Villanın Olanakları
Özel Havuzlu
Isıtma Havuzlu
Jakuzi
Muhafazakar Kapalı Bahçe
Hamak
Barbekü
Otopark
Doğa İçinde
Lüks
Kim Nerede Yatacak ?
1 .Yatak odası
1 Çift kişilik yatak
2 .Yatak odası
1 Çift kişilik yatak
3 .Yatak odası
2 Tek kişilik yatak
Villanın Kiralama Ücreti
Kiralama Kaparosu: 30 %
Giriş depozito: 500  
Extra temizlik ücreti: 250  
Fiyata dahil olanlar:
  • Konaklama
  • Giriş temizliği
  • Günlük havuz Bakımız
  • Elektrik kullanımı
  • Su kullanımı
  • Gaz kullanımı
  • internet kullanımı
Konum Bilgileri