İlan No: MAV00378

Villa Dere

Doğa İçinde Jakuzili Kiralık Balayı Villası

Antalya / İslamlar / Bodamya

Bahçeli Doğa İçinde Muhafazakar Villa Jakuzili

Kalkan, İslamlar Mevkii'nde konumlanmış, İki Yatak Odalı dört kişi konaklama kapasiteli, Adalar ve Kalkan Körfezi manzaralı, özel yüzme havuzlu ve müstakil bahçeli kiralık tatil villasıdır. Balayı çiftlerine, muhafazakar ailelere uygundur. İki yatak odası bulunur ve yatak odaları suittir. Bir tanesinde jakuzi bulunur. Kiralık Villamızın bahçesinde; mangal, oturma grubu, pergola, hamak, yemek masası vardır. Balayı çiftlerine, muhafazakar ailelere uygundur. İki yatak odası bulunur ve yatak odaları suittir. Bir tanesinde jakuzi bulunur.

Not: Villamıza giden yolun son 300 metresi asfalt değildir.

Not: Evcil hayvan kabul edilmemektedir. ( Kafes hayvanları hariç )

Önemli Bilgiler: İnternet , su , gaz , elektrik ücretleri fiyata dahildir. Görevliler tarafından düzenli olarak havuz ve bahçe bakımı günde bir kez düzenli olarak yapılmaktadır. Kiralamış olduğunuz villa girişte temiz olarak teslim edilmekte ve haftada bir kez temizlenir. Ekstra temizlik , havlu , kiralık araç , sağlık ve sigortalar fiyata dahil değildir. Tatil evi kiralayan misafirlerimiz , www.mavillam.com web sayfasındaki Kiralama Şartları' nı kabul etmiş sayılır. Havuzu korunaklı villalarımızda kesinlikle %100 görünmeme garantisi vermemekteyiz bu villalarımızın her zaman %5 sakınma payı mevcuttur.

Depozito: Kırık , hasar , vs. için girişte  depozito alınır. Kiralık villa ile ilgili problem olmadığı zaman kiralamış olduğunuz villadan çıkışında depozito iade edilir.

Genel not: Şehir Merkezinden uzakta konuma sahip olan tatil villaların tamamı böcekler için düzenli olarak temizlenir ve ilaçlanır. Şehir Merkezinden uzakta konuma sahip olan evlerimizde, merkezde yer alan villalara göre böcek vs. çıkma ihtimali daha yüksektir.

Kiralık Villada Tatilinin Doğru adresi, Mavillam.com

Havuz Özellikleri
Özel Havuz
Derinlik 1.55 cm
Genişlik 3.5 m
Uzunluk 7 m
Villanın Olanakları
Özel Havuzlu
Jakuzi
Muhafazakar Kapalı Bahçe
Evcil Hayvana Uygun
Deniz Manzaralı
Doğa İçinde
Otopark
Hamak
Ekonomik
Kim Nerede Yatacak ?
1 .Yatak odası
1 Çift kişilik yatak
2 .Yatak odası
2 Tek kişilik yatak
Villanın Kiralama Ücreti
Kiralama Kaparosu: 30 %
Giriş depozito: 500  
Extra temizlik ücreti: 250  
Fiyata dahil olanlar:
  • Konaklama
  • Giriş temizliği
  • Günlük havuz Bakımız
  • Elektrik kullanımı
  • Su kullanımı
  • Gaz kullanımı
  • internet kullanımı
Konum Bilgileri