İlan No: MAV00446

Villa Alfiya

Kalkan'da Deniz Manzaralı Kiralık Villa

Antalya / Kalkan / Kalamar

Deniz Manzaralı Merkezi Lüks Villa Jakuzi

Kiralık Villa Alfiya


Kiralık Villa; Kalkan'ın en güzel koyu olan Kalamar koyunda yer almaktadır. Yazlık Kiralık Villamız Denize yürüme mesafesinde olup, araç kullanmak istemeyenler için ideal bir tercihtir. Villamızın  göz alıcı manzarasını kısıtlamamak için , havuz ve bahçe katı çiçeklendirilerek doğal kapatma yapılmış olup , yabancı gözlerden olabildiğince uzak tutulmuştur . Kiralık villada tatilde  misafirlerimize huzur dolu bir tatil geçirmeniz için her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülüp uygulanmıştır . Günlük Kiralık Villa Alfiya; Tüm yılın yorgunluğunu atmak için planladığınız tatili sizlere sunuyoruz.


Not: Evcil hayvan kabul edilmemektedir. ( Kafes hayvanları hariç )

Önemli Bilgiler: Villamızın tüm Elektrik, Su, Tüp gaz (vb.) giderleri ve Günlük Havuz & Bahçe Bakımı fiyata dahildir. Villamız nevresim, çarşaf ve havlu takımı ile birlikte size temizlenmiş olarak teslim edilip, konaklama süresince temizlik misafirlerimize aittir. Uzun süreli konaklamalarda haftada bir temizlik ücretsiz olarak bizim tarafımızdan yaptırılmaktadır. Ekstra temzilik istenirse ek ücret mukabilinde temizlik hizmeti verilmektedir. Ekstra temizlik , havlu , kiralık araç , sağlık ve sigortalar fiyata dahil değildir. Tatil evi kiralayan misafirlerimiz, www.mavillam.com web sayfasındaki Kiralama Şartları' nı kabul etmiş sayılır. Havuzu korunaklı villalarımızda kesinlikle %100 görünmeme garantisi vermemekteyiz bu villalarımızın her zaman %5 sakınma payı mevcuttur.

Depozito: Kırık , hasar , vs. için girişte  depozito alınır. Kiralık villa ile ilgili problem olmadığı zaman kiralamış olduğunuz villadan çıkışında depozito iade edilir.

Genel not: Şehir Merkezinden uzakta konuma sahip olan tatil villaların tamamı böcekler için düzenli olarak temizlenir ve ilaçlanır. Şehir Merkezinden uzakta konuma sahip olan evlerimizde, merkezde yer alan villalara göre böcek vs. çıkma ihtimali daha yüksektir.

Kiralık Villada Tatilinin Doğru adresi, Mavillam.com

Havuz Özellikleri
Özel Havuz Derinlik 1.60 cm Uzunluk 10 m Genişlik 3.5 m
Villanın Olanakları
Özel Havuzlu
Jakuzi
Deniz Manzaralı
Doğa İçinde
Lüks
Şehir Merkezine Yakın
Kim Nerede Yatacak ?
1 .Yatak odası
1 Çift kişilik yatak
2 .Yatak odası
1 Çift kişilik yatak
3 .Yatak odası
1 Çift kişilik yatak
Villanın Kiralama Ücreti
Kiralama Kaparosu: 30 %
Giriş depozito: 1000  
Extra temizlik ücreti: 350  
Fiyata dahil olanlar:
  • Konaklama
  • Giriş temizliği
  • Günlük havuz Bakımız
  • Elektrik kullanımı
  • Su kullanımı
  • Gaz kullanımı
  • internet kullanımı
Konum Bilgileri