İlan No: MAV00419

Villa Selen

Jakuzili, Isıtmalı Kapalı Havuzlu Deniz Manzaralı Kiralık Villa

Antalya / Üzümlü / Margaz

Taş Ev Jakuzili Isıtmalı Kapalı Havuz Doğa İçinde Balayı Villası Muhafazakar Villa

Balayı çiftleri düşünülerek hazırlanan en özel seçeneklerden birisidir.  Tatil Villası, 1 yatak odası ve banyodan oluşur, sadece 2 kişiye kadar konaklama mümkündür.  Kiralık Villamız da Konaklama süresi esnasında ihtiyaç duyabileceğiniz tüm eşya ve diğer detaylar villada düşünülmüş durumdadır.  Villanın muhafazakar yani korunaklı olarak hazırlanmış olması, sizlere dışarıdan görünmeden rahat bir tatil yapma şansı sunar.  Böylelikle balayınız süresince havuza dilediğiniz an rahatça girebilir, villada dilediğiniz gibi tatil yapabilirsiniz.  Villamızın en önemli özelliği ise, kış aylarına da uygun olmasıdır.  Kış aylarında dışarıda yer alan ana havuz tamamen kapatılır ve yanlardan, üst kısımdan dışarı ile bağı kalmaz.  Ayrıca ısıtma sistemi dahil edilerek, suyun sıcaklığı da ayarlanır.  Şeffaf bir yapıda kapalı olan havuzunuzda, dışarıyı görerek dilediğiniz ayda rahatça havuz keyfi yapabilirsiniz.  Ekonomik ama bir o kadarda rahat, özgür bir balayı için Villa Selen‘i dilediğiniz an tercih edebilirsiniz.

Not 1 : Villamızın havuzu ısıtmalıdır.  Ayrıca villamız da kapalı havuzu ısıtma gideri fiyata tabiidir.

Not 2 : Evcil hayvan kabul edilmemektedir. ( Kafes hayvanları hariç )

Önemli Bilgiler: İnternet , su , gaz , elektrik ücretleri fiyata dahildir. Görevliler tarafından düzenli olarak havuz ve bahçe bakımı günde bir kez düzenli olarak yapılmaktadır. Kiralamış olduğunuz villa girişte temiz olarak teslim edilmekte ve haftada bir kez temizlenir. Ekstra temizlik , havlu , kiralık araç , sağlık ve sigortalar fiyata dahil değildir. Tatil evi kiralayan misafirlerimiz , www.mavillam.com web sayfasındaki Kiralama Şartları' nı kabul etmiş sayılır. Havuzu korunaklı villalarımızda kesinlikle %100 görünmeme garantisi vermemekteyiz bu villalarımızın her zaman %5 sakınma payı mevcuttur.

Depozito: Kırık , hasar , vs. için girişte  depozito alınır. Kiralık villa ile ilgili problem olmadığı zaman kiralamış olduğunuz villadan çıkışında depozito iade edilir.

Genel not: Şehir Merkezinden uzakta konuma sahip olan tatil villaların tamamı böcekler için düzenli olarak temizlenir ve ilaçlanır. Şehir Merkezinden uzakta konuma sahip olan evlerimizde, merkezde yer alan villalara göre böcek vs. çıkma ihtimali daha yüksektir.

Kiralık Villada Tatilinin Doğru adresi, Mavillam.com

 

Havuz Özellikleri
Havuz Havuz
Derinlik 1.55 cm
Genişlik 3.75 m
Uzunluk 8.5 m
Villanın Olanakları
Kim Nerede Yatacak ?
1 .Yatak odası
1 Çift kişilik yatak
Villanın Kiralama Ücreti
Kiralama Kaparosu: 30 %
Giriş depozito: 500  
Extra temizlik ücreti: 150  
Fiyata dahil olanlar:
  • Konaklama
  • Giriş temizliği
  • Günlük havuz Bakımız
  • Elektrik kullanımı
  • Su kullanımı
  • Gaz kullanımı
  • internet kullanımı
Konum Bilgileri