İlan No: MAV00386

Villa Anemon

Deniz Manzaralı Kiralık Villa

Antalya / Kalkan / Kızıltaş

Deniz Manzaralı Lüks Villa Muhafazakar Villa Şehir Merkezinde Bahçeli

Küçük sahil kasabası olan Kalkan, maviyi eşsiz renkleriyle size sunuyor.  Bu maviye dahil olan şirin ve konforlu Tatil Villası aynı zaman da Balayı Villası olan Kiralık Villa Anemon siz değerli misafirlerimizi çağırıyor. Evliliğinizin en özel anlarını size armağan etmeye hazırlanan Villa Anemon merkeze sadece 2 km uzaklıktadır.  Eşsiz manzara eşliğinde daha romantik ve unutulmaz kılmak için tatilinizi Villa Anemon hayallerinizin ötesine taşıyor. Tatil Villası Anemon ahşap konseptiyle 2 odadan oluşmaktadır.  Size ait özel yüzme havuzu bulunup, küçük şirin bahçesinde en güzel güne günaydın deyip kahvaltınızı yapabilirsiniz. Villa Anemon siz değerli balayı çiftleri için havuzu dışarıdan görünmesini önleyerek özel anlarınızı ve tatilinizi size armağan etmiştir.  Özel anlar, özel yerlerle güzel sizin de bu özel ve ilk tatilinizi hayallerinizle birleştirmek için Kiralık Villa Anemon kapılarını aralamış bekliyor.  Tamamen balayı villası odağında hazırlanan bu villamız da, sorunsuz ve özel bir balayı süreci sizleri bekliyor.  Mutfak gereçlerinden, diğer ev eşyalarına kadar her şeyin özel olarak sunulduğu villada yabancılık çekmeden, rahat ve keyifli bir tatil yapın.

Not: Evcil hayvan kabul edilmemektedir. ( Kafes hayvanları hariç )

Önemli Bilgiler: İnternet , su , gaz , elektrik ücretleri fiyata dahildir. Görevliler tarafından düzenli olarak havuz ve bahçe bakımı günde bir kez düzenli olarak yapılmaktadır. Kiralamış olduğunuz villa girişte temiz olarak teslim edilmekte ve haftada bir kez temizlenir. Ekstra temizlik , havlu , kiralık araç , sağlık ve sigortalar fiyata dahil değildir. Tatil evi kiralayan misafirlerimiz , www.mavillam.com web sayfasındaki Kiralama Şartları' nı kabul etmiş sayılır. Havuzu korunaklı villalarımızda kesinlikle %100 görünmeme garantisi vermemekteyiz bu villalarımızın her zaman %5 sakınma payı mevcuttur.

Depozito: Kırık , hasar , vs. için girişte  depozito alınır. Kiralık villa ile ilgili problem olmadığı zaman kiralamış olduğunuz villadan çıkışında depozito iade edilir.

Genel not: Şehir Merkezinden uzakta konuma sahip olan tatil villaların tamamı böcekler için düzenli olarak temizlenir ve ilaçlanır. Şehir Merkezinden uzakta konuma sahip olan evlerimizde, merkezde yer alan villalara göre böcek vs. çıkma ihtimali daha yüksektir.

Kiralık Villada Tatilinin Doğru adresi, Mavillam.com

Havuz Özellikleri
Özel Havuz
Derinlik 1.50 cm
Genişlik 4 m
Uzunluk 8 m
Villanın Olanakları
Özel Havuzlu
Muhafazakar Kapalı Bahçe
Deniz Manzaralı
Doğa İçinde
Lüks
Şehir Merkezine Yakın
Otopark
Şehir Manzaralı
Kim Nerede Yatacak ?
1 .Yatak odası
1 Çift kişilik yatak
2 .Yatak odası
2 Tek kişilik yatak
Villanın Kiralama Ücreti
Kiralama Kaparosu: 30 %
Giriş depozito: 500  
Extra temizlik ücreti: 250  
Fiyata dahil olanlar:
  • Konaklama
  • Giriş temizliği
  • Günlük havuz Bakımız
  • Elektrik kullanımı
  • Su kullanımı
  • Gaz kullanımı
  • internet kullanımı
Konum Bilgileri