İlan No: MAV00406

Villa Elay

Doğa içinde Kiralık Balayı Villası

Antalya / İslamlar / Bodamya

Doğa içinde Muhafazakar Villa Balayı Villası

Kiralık Villa; Kalkan / İslamlar Bölgesinde konumlanmaktadır. Bir yatak odası ve ebeveyn banyosu bulunan bu villamızın yatak odası klimalı ve televizyon mevcuttur. Bu villamızın etrafı ve havuz terası perdeleme sistemi ile çevrelenmiş olup %90 korunaklı hale getirilmiştir. Kiralık Villa Elay doğa ve adalar manzarasına sahiptir. Tatil Villası, Kalkan'ın İslamlar Köyü'nde konumlanmış ekolojik ahşap villalarımızdandır. Kiralık Villa, En yakın restorana 20 metre, şehir merkezine 12 km olup doğa içinde huzurlu bir tatil için siz misafirlerimizi bekliyor.

Not: Evcil hayvan kabul edilmemektedir. ( Kafes hayvanları hariç )

Önemli Bilgiler: İnternet , su , gaz , elektrik ücretleri fiyata dahildir. Görevliler tarafından düzenli olarak havuz ve bahçe bakımı günde bir kez düzenli olarak yapılmaktadır. Kiralamış olduğunuz villa girişte temiz olarak teslim edilmekte ve haftada bir kez temizlenir. Ekstra temizlik , havlu , kiralık araç , sağlık ve sigortalar fiyata dahil değildir. Tatil evi kiralayan misafirlerimiz , www.mavillam.com web sayfasındaki Kiralama Şartları' nı kabul etmiş sayılır. Havuzu korunaklı villalarımızda kesinlikle %100 görünmeme garantisi vermemekteyiz bu villalarımızın her zaman %5 sakınma payı mevcuttur.

Depozito: Kırık , hasar , vs. için girişte  depozito alınır. Kiralık villa ile ilgili problem olmadığı zaman kiralamış olduğunuz villadan çıkışında depozito iade edilir.

Genel not: Şehir Merkezinden uzakta konuma sahip olan tatil villaların tamamı böcekler için düzenli olarak temizlenir ve ilaçlanır. Şehir Merkezinden uzakta konuma sahip olan evlerimizde, merkezde yer alan villalara göre böcek vs. çıkma ihtimali daha yüksektir.

Kiralık Villada Tatilinin Doğru adresi, Mavillam.com

Havuz Özellikleri
Özel Havuz
Derinlik 1.60 cm
Genişlik 3.5 m
Uzunluk 6.5 m
Villanın Olanakları
Özel Havuzlu
Muhafazakar Kapalı Bahçe
Deniz Manzaralı
Doğa İçinde
Lüks
Şehir Manzaralı
Şehir Merkezine Yakın
Otopark
Kim Nerede Yatacak ?
1 .Yatak odası
1 Çift kişilik yatak
Villanın Kiralama Ücreti
Kiralama Kaparosu: 30 %
Giriş depozito: 500  
Extra temizlik ücreti: 250  
Fiyata dahil olanlar:
  • Konaklama
  • Giriş temizliği
  • Günlük havuz Bakımız
  • Elektrik kullanımı
  • Su kullanımı
  • Gaz kullanımı
  • internet kullanımı
Konum Bilgileri