İlan No: MAV00389

Derin Apart

Şehir Merkezinde Lüks Apart

Antalya / Kalkan / Merkez

Merkeze Yakın Lüks Apart Plaja Yakın

Kiralık Apart Derin, Kalkan'ın daracık sokakları ve begonvil sarmış duvarları ile meşhur old town olarak adlandırılan bölgede konumlanmakta dır. Derin apart iki yatak odasına sahip olup , dört kişi konaklama kapasitesine sahiptir . Tatilde havuza ihtiyaç duymayanların ve denizin tadını çıkarmak isteyenler için,  restaurantlara , cafelere , marketlere yürüme mesafesinde olmak isteyenler için ideal bir tercihtir . Balkonunuz dan maviliğin her tonunu izleyebileceğiz göz alıcı bir manzaraya hakimdir. Hiç bir şekilde araç kullanımına ihtiyaç duymayacağınız eşsiz bir konuma sahiptir.

Not: Derin Apart şehir merkezinde olduğu için , konumu gereği barlara ,restaurantlara yakınlığından dolayı akşam saatlerinde müzik sesi duyulmaktadır.

Not: Evcil hayvan kabul edilmemektedir. ( Kafes hayvanları hariç )

Önemli Bilgiler: İnternet , su , gaz , elektrik ücretleri fiyata dahildir. Görevliler tarafından düzenli olarak havuz ve bahçe bakımı günde bir kez düzenli olarak yapılmaktadır. Kiralamış olduğunuz villa girişte temiz olarak teslim edilmekte ve haftada bir kez temizlenir. Ekstra temizlik , havlu , kiralık araç , sağlık ve sigortalar fiyata dahil değildir. Tatil evi kiralayan misafirlerimiz , www.mavillam.com web sayfasındaki Kiralama Şartları' nı kabul etmiş sayılır. Havuzu korunaklı villalarımızda kesinlikle %100 görünmeme garantisi vermemekteyiz bu villalarımızın her zaman %5 sakınma payı mevcuttur.

Depozito: Kırık , hasar , vs. için girişte  depozito alınır. Kiralık villa ile ilgili problem olmadığı zaman kiralamış olduğunuz villadan çıkışında depozito iade edilir.

Genel not: Şehir Merkezinden uzakta konuma sahip olan tatil villaların tamamı böcekler için düzenli olarak temizlenir ve ilaçlanır. Şehir Merkezinden uzakta konuma sahip olan evlerimizde, merkezde yer alan villalara göre böcek vs. çıkma ihtimali daha yüksektir.

Kiralık Villada Tatilinin Doğru adresi, Mavillam.com

 

Havuz Özellikleri
Villanın Olanakları
Kim Nerede Yatacak ?
1 .Yatak odası
1 Çift kişilik yatak
2 .Yatak odası
2 Tek kişilik yatak
Villanın Kiralama Ücreti
Kiralama Kaparosu: 30 %
Giriş depozito: 500  
Extra temizlik ücreti: 150  
Fiyata dahil olanlar:
  • Konaklama
  • Giriş temizliği
  • Günlük havuz Bakımız
  • Elektrik kullanımı
  • Su kullanımı
  • Gaz kullanımı
  • internet kullanımı
Konum Bilgileri