İlan No: MAV00438

Villa Niraya

İslamlar'da Muhafazakar Kiralık Villa

Antalya / İslamlar / Bodamya

Taş Ev Muhafazakar Villa Doğa İçinde Bahçeli Ekonomik

Kiralık Villa Niraya


Kiralık Villa; İki yatak odalı olup 4 kişi konaklama kapasitesine sahip Muhafazakar bir villadır. Doğanın içinde konumlanan Kiralık Villa Niraya, sessiz, huzurlu ve yabancı gözlerden uzak bir tatil sunar. Balayı Çiftlerimizin tercih ettiği villamızın 2 odası da Süit olup 1 odasında romantik dakikalar geçirebileceğiniz jakuzi vardır. Kalkan, İslamlar bölgesinde konumlanan villamız, Merkeze 6 km uzaklıktadır. İslami Tatile uygun bir villadır.


Not: Evcil hayvan kabul edilmemektedir. ( Kafes hayvanları hariç )

Önemli Bilgiler: İnternet , su , gaz , elektrik ücretleri fiyata dahildir. Görevliler tarafından düzenli olarak havuz ve bahçe bakımı günde bir kez düzenli olarak yapılmaktadır. Kiralamış olduğunuz villa girişte temiz olarak teslim edilmekte ve haftada bir kez temizlenir. Ekstra temizlik , havlu , kiralık araç , sağlık ve sigortalar fiyata dahil değildir. Tatil evi kiralayan misafirlerimiz , www.mavillam.com web sayfasındaki Kiralama Şartları' nı kabul etmiş sayılır. Havuzu korunaklı villalarımızda kesinlikle %100 görünmeme garantisi vermemekteyiz bu villalarımızın her zaman %5 sakınma payı mevcuttur.

Depozito: Kırık , hasar , vs. için girişte  depozito alınır. Kiralık villa ile ilgili problem olmadığı zaman kiralamış olduğunuz villadan çıkışında depozito iade edilir.

Genel not: Şehir Merkezinden uzakta konuma sahip olan tatil villaların tamamı böcekler için düzenli olarak temizlenir ve ilaçlanır. Şehir Merkezinden uzakta konuma sahip olan evlerimizde, merkezde yer alan villalara göre böcek vs. çıkma ihtimali daha yüksektir.

Kiralık Villada Tatilinin Doğru adresi, Mavillam.com

Havuz Özellikleri
Özel Havuz Derinlik 1.60 cm Genişlik 5 m Uzunluk 10 m
Villanın Olanakları
Ekonomik
Özel Havuzlu
Çocuk Havuzlu
Muhafazakar Kapalı Bahçe
Doğa İçinde
Kim Nerede Yatacak ?
1 .Yatak odası
1 Çift kişilik yatak
2 .Yatak odası
2 Tek kişilik yatak
Villanın Kiralama Ücreti
Kiralama Kaparosu: 30 %
Giriş depozito: 500  
Extra temizlik ücreti: 200  
Fiyata dahil olanlar:
  • Konaklama
  • Giriş temizliği
  • Günlük havuz Bakımız
  • Elektrik kullanımı
  • Su kullanımı
  • Gaz kullanımı
  • internet kullanımı
Konum Bilgileri